fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Відеоспостереження

Відеоспостереження

«Розумне» відеоспостереження на сторожі вашого будинку

Часто у вас бувало так, що відчуття того, що у вашому будинку може щось трапитися, не давало вам працювати протягом усього робочого дня, і ви ніяк не могли позбутися від нього, а злий бос не відпускав вас додому, щоб це перевірити. Тепер з системою відеоспостереження «Розумний Будинок» ви будете знати, що відбувається у вас вдома під час вашої відсутності і контролювати кожен куточок житла, сидячи на своєму улюбленому дивані або навіть перебуваючи далеко від дому.

Камера, мотор !!!

З системою відеоспостереження «Розумний Будинок» ви можете відчути себе справжнім голлівудським режисером.

Тепер ви сміливо можете залишити свою дитину з нянею, а в кінці дня переглянути, чим же вони займалися протягом всього дня. Система може працювати весь день, записуючи кожну хвилину «життя» вашого будинку або ж, за вашим бажанням, камери будуть переведені в режим очікування, і спрацьовувати тільки по руху. У такому випадку система буде записувати окремий відеофрагмент з певним інтервалом часу: за 15 секунд до початку руху і ще 30 секунд після. Дані з датчиків відправляються охоронній системі , яка сама вирішує, подати сигнал на пульт управління, включити світлову сигналізацію або сповістити господаря. Після цього на панель управління або ваш телефон прийде сигнал фіксації руху в будинку, переглянути його не складе труднощів, ви можете зробити це навіть за допомогою свого мобільного телефону або через Інтернет.

Всевидюче око

Система спостерігає не тільки за внутрішньою «життям» вашого будинку, але також і за територією навколо нього. Тепер ви точно дізнаєтесь, хто краде вашу ранкову газету! Припустимо, ви ще спите, хтось прийшов до вашого ганку і забрав газету, камери миттєво включилися і записали цей момент. Після чого відразу передали сигнал вам на панель або на телевізор, в залежності від налаштувань, і відобразили саме момент фіксації руху. Це дуже зручно. Адже вам, наприклад, не потрібно спросоння шукати, з якою ж камери прийшов сигнал. Система покаже саме зафіксований момент руху і саме з потрібної камери стеження.
Система відеоспостереження має великий пам’яттю. У так званому архіві буде зберігатися фото і відео всіх ваші відвідувачів. Обсягу архіву вистачить на кілька тижнів безперервного запису з усіх камер стеження або на рік фіксації тільки моментів руху.

Увага, світло!

Система відеоспостереження весь час напоготові. Ви можете мирно спати вночі, а кожна камера фіксуватиме будь-який рух в будинку і на прибудинковій території. Якщо на території хтось з’явиться, камери моментально зафіксують його присутність, спрацює світловий сигнал, тобто, порушник відразу опиниться в зоні яскравого світла і в центрі уваги всіх камер. З камер і датчиків сигнал надійде на панель, і господар побачить відеофрагмент саме з моментом спрацьовування камер або датчиків.

Посміхніться, вас знімають

У системі відеоспостереження «Розумний Будинок» є функція визначення типу об’єкта. Камери можуть розрізняти людину, собаку або ж автомобіль. Якщо датчики зреагували на вашого улюбленого пса, система визначить, що від нього немає ніякої небезпеки, і не буде навіть турбувати вас. Якщо ж у ваш будинок проник непрошений гість, то вона негайно просигналізує вам про це.

Віддалений «наглядач»

В системі відеоспостереження «Розумний Будинок» передбачена дуже корисна функція віддаленого оператора. Якщо ваш будинок знаходиться в режимі охорони (всі пішли на роботу, поїхали у відпустку або відрядження), оператор буде цілодобово стежити за вашим житлом, контролюючи все, що в ньому відбувається, і, якщо потрібно, роблячи необхідні заходи безпеки. Або ж віддалений «наглядач» може відслідковувати тільки моменти спрацьовування датчиків руху і, якщо будуть якісь порушення вашого спокою, буде подавати сигнал на пульт або відправляти виклик господареві. Такий ретельний контроль зводить нанівець всі помилкові спрацьовування датчиків.

Відеоспостереження «розумного» будинку буде охороняти спокій власника цілодобово. Ви завжди будете в курсі того, що відбувається у вашій оселі, і зможете спати спокійно, тому що «розумний» відеоспостереження на сторожі вашого спокою.

MimiSmartВідеоспостереження – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse