Відеоспостереження

Система “Розумний будинок” являє собою програмне забезпечення, яке успішно вирішує всі побутові проблеми в будинку без участі людини. Компанія “MimiSystems” складається з досвідчених, висококваліфікованих фахівців, які розробляють індивідуальні системи для автоматизації будинку.

Безпека

Важливе значення має безпека житлового об’єкта. Це особливо актуально, коли в будинку нікого немає. Сучасний ритм життя змушує дорослих ходити на роботу, дітей в школу або садок. Більшу частину дня в приміщенні нікого немає, тому в нього можуть проникнути сторонні особи.

Програма» Розумний будинок ” працює в автоматичному режимі і щомиті контролює рівень безпеки приміщення. Система відеоспостереження відстежує всі пересування по квартирі, фіксує їх і передає на мобільний пристрій господаря будинку.

Камера

Система “Розумний будинок” складається з відеокамер і монітора, на якому відображається відеозйомка в реальному часі. Вона:

  1. Працює в автоматичному режимі.
  2. Подає сигнал на пульт управління.
  3. Включає сигналізацію.
  4. Сповіщає господаря в режимі онлайн.

Відеоспостереження, відповідно до заданої командою, може працювати цілодобово або перебувати в режимі очікування. Цілодобове спостереження дозволяє проводити зйомку у всіх приміщеннях будинку і вдень, і вночі. Особливо це актуально, якщо в будинку знаходиться прислуга або нянька. Цілодобовий режим спостереження дозволить бачити їх дії господареві будинку в реальному режимі.

Робота Відеокамери в режимі очікування дозволяє записувати окремі епізоди під час руху об’єктів. У цьому випадку відео обладнання включається за 15 секунд до початку руху об’єкта і вимикається протягом тридцяти секунд після його зупинки. Всі ізометричні дані з відеокамер направляються в систему» Розумний будинок”, яка самостійно вирішує, яким способом їх краще обробити.

Охорона території

Програма» Розумний будинок ” відповідає не тільки за безпеку всередині приміщення, але і за його межами навколо прибудинкової території. Відеокамери розміщують:

Зовнішня зйомка ведеться в реальному режимі в будь-який час дня і ночі. Камера реагує на рух об’єкта і моментально фіксує його. Це дозволяє бачити все, що відбувається навколо будинку і за його воротами. Власник будинку може спати, а камера відеоспостереження в цей час працює і фіксує всі сторонні рухи.

Охоронні датчики відправляють інформацію в систему “Розумний будинок”, яка обробляє її і відображає на екрані пульта або мобільного пристрою господаря будинку. Відеоспостереження ведеться з багатьох камер, які передають інформацію на пульт управління системи. Весь відеоматеріал зберігається в архіві, фіксується за датою і часом проведення зйомки.

Світловий сигнал

Системи безпеки надійно охороняють об’єкт в будь-який час дня і ночі. Вони фіксують будь-які рухи навколо будинку за допомогою яскравого, світлового сигналу. На рухомий предмет направляється промінь яскравого світла, і порушник опиняється під його прицілом. Камера моментально фіксує зображення об’єкта і направляє його на пульт управління програми «Розумний будинок». Вона моментально обробляє відеозйомку і направляє цей матеріал для огляду власнику будинку.

Ступінь небезпеки

Система відеоспостереження “Розумний будинок” може визначати ступінь небезпеки об’єкта. Охоронні датчики реагують на рух будь-яких об’єктів. Вони передають цю інформацію в пристрій “Розумний будинок”, яка обробляє її і визначає ступінь небезпеки об’єкта. Це стосується домашніх тварин або транспортних засобів, які просто проходили або проїжджали повз будинок. Система турбує господаря домоволодіння лише в тому випадку, коли на прибудинкову територію або в сам будинок проникає порушник.

Віддалений режим охорони

Програмне забезпечення “Розумний будинок «включає в себе функцію:»віддалений оператор”. Така опція системи дозволяє охороняти житловий об’єкт в цілодобовому режимі. Ця послуга особливо актуальна в ряді випадків, коли мешканці будинку:

  1. Пішли на роботу.
  2. Поїхали у відпустку.
  3. Вирушили у відрядження.

Ця система буде контролювати роботу всіх електричних побутових приладів, включати і вимикати освітлення в потрібний час, стежити за безпекою будинку. Всі сигнали з датчиків будуть оброблені програмою» Розумний будинок ” і спрямовані у вигляді звіту на мобільний пристрій його власника.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка