Басейн

В останні роки багато українців монтують у себе на ділянках басейни. Така споруда допомагає розслабитися і відпочити від насиченого режиму дня. Система “Розумний будинок” дозволяє доглядати за басейном більш ефективно у віддаленому режимі. Компанія “MimiSystems” займається розробкою електронних індивідуальних систем для обслуговування будинку.

Послуги

Компанія “MimiSystems” пропонує своїм клієнтам автоматизувати основні функції управління будинком. Система “Розумний будинок” дозволяє клієнтам заощадити значні кошти на облаштуванні:

 1. Електричної проводки.
 2. Систем водопостачання.
 3. Систем водопостачання.
 4. Каналізаціі.
 5. Систем освітлення.
 6. Мобільних комунікацій.

Управління всіма комунікаціями системи» Розумний будинок ” проводиться з пульта управління за допомогою спеціальних кнопок. Ця система виконує всі роботи в самостійному режимі, стежить за збереженням майна, пожежобезпечністю об’єкта, здійснює включення освітлення у встановлений час, підігріває воду в басейні до потрібної температури.

Характеристики

Система “Розумний будинок” повністю обслуговує басейн в автоматичному режимі за заданою програмою. В її функції входить:

Спеціальна програма дозволяє вибирати найбільш оптимальний режим роботи. Клієнт задає параметри нагріву води до потрібної температури, встановлює дату і час, визначає зони нагріву води в басейні. За допомогою програми на телефоні, можна регулювати вологість повітря, включати Підігрів примикає до басейну зони відпочинку. Підігрів покриття біля басейну дуже зручний, якщо людина хоче прогулятися по ньому босоніж.

Контроль за обладнанням

Система “Розумний будинок” займається повним контролем обслуговуючого обладнання в басейні. Вона самостійно стежить за справністю:

 1. Фільтров.
 2. Насосов.
 3. Систем нагріву води.

В її функції так само входить усунення засмічень, видалення протікання, своєчасна заміна і очищення фільтрів. В особливо складних випадках, коли система «Розумний будинок» не може сама впоратися з обслуговуванням басейну, вона відображає всі несправності на моніторі пристрою.

Басейн влітку

Басейн особливо затребуваний в літню пору року, коли на вулиці жарко і душно. Система регулює температуру води і робить її максимально комфортною. Під впливом сонця вода випаровується з басейну. Система в автоматичному режимі заповнить обсяг до потрібної позначки.

Якщо басейн довгий час не використовується, то спеціальний купол захищає його від пилу і бруду. Ця унікальна система дозволяє управляти басейном з будь-якого мобільного пристрою в режимі онлайн. Її власник може завчасно задавати час і температуру нагріву води у віддаленому режимі.

Особливісті

Басейн в приватному будинку є місцем відпочинку всієї родини. Тут хочеться:

 1. Проводити багато часу.
 2. Проводити багато часу.
 3. Запрошувати друзів.
 4. Проводити свята.

Система “Розумний будинок” стежить за чистотою води і дотриманням температурного режиму. На панелі цього унікального пристрою є кнопки з різними командами, які дозволяють робити відпочинок комфортним, яскравим і незабутнім подією.

На пульті управління є різні сценарії заходів. Так, наприклад, функція “Вечірка” дозволяє створювати яскраве і ефективне видовище. Система включає фонтанчики з хмарою бризок, підбирає відповідну музику, створює навколо басейну ефектне і яскраве підсвічування з різнокольорових ліхтарів.

Функція “відпочинок” включає в себе тиху, спокійну музику, створює ефект ніжного дзюрчання води, підігріває її до комфортної температури. Поєднання тихої музики і ніжного дзюрчання води і створюють заспокійливий ефект. Такий відпочинок в басейні особливо актуальний після важкого робочого дня, коли хочеться тиші і релаксу. Додатковий монтаж підсвічування в басейні зробить зону купання справжнім маленьким СПА-курортом.

Переваги

Система “Розумний будинок” має багато переваг. Ось основні з них:

Ця система самостійно відкриває жалюзі в денний час і закриває їх з настанням ночі. На ніч вона закриває поверхню басейну спеціальним покриттям і відключає його Підігрів. Це дозволяє економити електроенергію і вигідно позначиться на бюджеті сім’ї.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка