fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Управління електроприладами

Управління електроприладами

Що можна зробити, сидячи в кріслі?

Здавалося б не так вже й багато. Ну, приміром, почитати книгу, подивитися фільм, випити чашечку кави, поговорити по телефону. Але є щасливчики, які можуть включати або вимикати будь побутовий прилад у будинку, не встаючи з улюбленого крісла. Хто вони, люди, що володіють екстрасенсорними здібностями? Ні, це щасливі власники системи «Розумний Будинок», яка сама керує електроприладами в будинку.

Контролювати будь-яку техніку з єдиної панелі

Телевізор, праска, пральна і посудомийна машина, духова шафа, холодильник, електрообігрівач – всі електроприлади в будинку можуть підпорядковуватися одному натисненню клавіші на панелі управління. Для цього всі розетки в будинку пов’язані в одну єдину мережу і підкоряються системі «Розумний Будинок», яка легко управляє цілою групою електроприладів і кожним приладом окремо.

Одне натискання кнопки на зручній та зрозумілій панелі, і ви включили або вимкнули потрібний вам прилад або групу приладів, налаштували їх безперебійну та безпечну роботу. Це позбавляє вас від щоденного метання від приладу до приладу для включення і виключення, або щоб дізнатися: чи все нормально працює? Крім того, електроприладами можна управляти і на відстані, наприклад, через мобільний телефон. Якщо ви забули на плиті готується обід і не вимкнули її, не варто хвилюватися. Просто вимкніть плиту через мобільний телефон, і все!

Включати техніку за сценарієм

Можна запрограмувати систему на включення або виключення будь-якого приладу в певний час. Вранці в точно заданий час будуть включатися чайник, кавоварка, пароварка. Дуже зручно ввечері закласти в пароварку необхідні продукти, вранці вона сама включиться, а через заданий час вимкнеться. Прокинувшись і пройшовши на кухню, ви отримаєте вже готовий гарячий сніданок і чашечку кави. Або система може сама включити електрообігрівач за годину до вашого приходу додому, щоб у будинку до вашого приходу був комфорт, тепло і затишок.

Контролювати доступ до приладів

Якщо ви, наприклад, не хочете, щоб дитина дивилася телевізор після 21.00, ви можете налаштувати систему таким чином, що вона буде вимикати розетку, в яку включений телевізор, о 21.00. І ви буде спокійні за свою дитину.

Відключати техніку, не встаючи з місця

Коли ви йдете з дому, система «Розумний Будинок» завбачливо знеструмлює розетки. Вам потрібно всього лише натиснути на панелі управління одну кнопку «Вимкнути всі прилади».
І не потрібно бігати перед відходом по всьому будинку, гарячково згадуючи, а чи не забули ви щось вимкнути. Або ви можете заздалегідь налаштувати систему на автоматичне знеструмлення розеток в певний час. Наприклад, щоночі в 24.00 в усьому домі автоматично будуть знеструмлюватися розетки, вимикаючи електроприлади (крім деяких, наприклад, холодильника), а вранці система сама буде їх знову включати в точно заданий час.
Система сама буде вчасно відключати невживані прилади або контролювати навантаження електромережі. Таким чином, ви будете не тільки відчувати себе в безпеці, але ще й економити електроенергію.

MimiSmartУправління електроприладами – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse