fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Управління вентиляцією

Управління вентиляцією

Чим дихає «розумний» будинок?

«Розумний» будинок завжди дихає свіжим і чистим повітрям, тому що в його системі передбачено управління вентиляцією.
А це означає, що мешканці «розумного» будинку не знають, що таке духота і шкідливе повітря в кімнатах. Вони насолоджуються свіжістю, чистотою і прохолодою свого житла.

Свіжість і прохолода

Система вентиляції «Розумний Будинок» об’єднує в собі припливну і витяжну вентиляцію. Припливна забирає свіже повітря прямо з вулиці і розносить його по будинку, витяжна вентиляція видаляє з будинку відпрацьований і забруднене повітря. А разом ці два види вентиляції забезпечують повний повітрообмін в приміщеннях будинку і створюють кристально чисту атмосферу.
«Розумна» вентиляція обов’язково враховує стан кожної кімнати, тому що активність і рівень вентилювання для кожного приміщення свій. Наприклад, кухні потрібно приділити особливу увагу, так як там збирається багато жиру і кіптяви. У спальнях повітря може бути свіжим і прохолодним всю ніч, а вдень, коли там нікого немає, система вентиляції в них перейде в режим очікування.
Роботу системи вентиляції можна налаштувати за графіком, тобто вона буде включатися в заздалегідь заданий час доби, дні тижня. Можна вказати певну потужність і температуру повітря, що подається. Також, якщо в денний час господарі відсутні, система вентиляції автоматично знизить частоту оновлення повітря, а з приходом господарів почне функціонувати активніше.

Чистота

«Розумна» вентиляція не тільки приносить в будинок свіже повітря, а й стежить, щоб він був чистим і не шкодив здоров’ю мешканців оселі.
Для цього використовуються спеціальні очисні фільтри, система іонізації і озонування повітря, яка позбавляє внутрішній простір від бактерій, хвороботворних вірусів та інших мікроорганізмів, а також датчики CO2. Датчик CO2контролює рівень концентрації небажаного газу. Якщо в будинку зібралася велика компанія, датчик реагує на підвищення концентрації вуглекислого газу, і система вентиляції починає працювати активніше.

Вологість

Для здорового проживання в будинку також дуже важливий рівень вологості повітря. Для підтримки комфортного рівня вологості (40-60%) можуть використовуватися зволожувачі та осушувачі. Перші краще використовувати в холодну пору року, коли опалення «сушить» повітря, а другі незамінні для кімнат з високою вологістю: у ванній, басейні, туалетній кімнаті і т.д. Спеціальні датчики контролюють рівень вологості в кімнаті, і система сама при необхідності запускає роботу зволожувача або осушувача.

Тепло

У холодну пору господар «розумного» будинку може використовувати систему вентиляції, як одну із систем обігріву приміщень. У цьому випадку подається системою вентиляції повітря буде нагріватися до заданої температури, створюючи комфортну і затишну атмосферу в домі.

Безпека

«Розумна» вентиляція буде стежити і за вашою безпекою. Якщо спрацьовують датчики, встановлені в місцях ймовірної протікання газу або димові датчики, то система вентиляції буде працювати на максимумі, з усіх сил виганяючи газ або дим з дому і наповнюючи кімнати свіжим повітрям.

MimiSmartУправління вентиляцією – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse