Контроль безпеки

Розумний будинок-безпечний будинок

Хороший друг завжди проявить турботу, врахує ваш стан, настрій. Перевірить, чого вам не вистачає і забезпечить цим, якщо тільки є можливість. Вчасно проінформує про загрози.

Ваш будинок-це не тільки ваш друг, але і ваша екосистема, зона життєзабезпечення вас і вашої родини. Кожен параметр в ньому важливий.

Система “Розумний будинок”, як кращий друг, стежить за безліччю питань і вирішує кожен з них відповідно до моменту. Він забезпечить і затишок, і зручність, але в першу чергу він завжди на сторожі безпеки господарів.

Господарі ніколи не опиняться в ситуації, коли в їх обителі щось не в порядку. “Розумний будинок” завжди знає, що відбувається в поточний момент і, здатний не тільки оповістити і попередити, але також самостійно приступити до усунення проблеми.

Клімат в будинку повністю під контролем

“Розумний будинок” тонко регулює мікроклімат в житловій зоні: підтримує оптимальну температуру, вологість, вентиляція, кондиціонування повітря. Він сам розсуне або закриє штори в залежності від наявності сонячних променів і ваших уподобань. Включить або відключить відповідні контури опалення. Причому для кожного приміщення може бути виставлений свій власний режим.

Найважливіші параметри безпеки

Ваше житло перш за все повинно вас надійно захищати. Але іноді може трапитися так, що небезпека виникла і в стінах самої будівлі. З основними з них “Розумний будинок” здатний чудово справлятися, в першу чергу убезпечивши господарів і швидко локалізувавши проблему.

Пожежа

“Розумний будинок” постійно моніторить кожне приміщення і завжди обізнаний про такі параметри, як:

Кожен з цих параметрів може означати пожежу і “розумний будинок” не тільки моментально сповістить господарів, але також і перекриє в зоні загоряння вентиляцію і включить водяні спринклери для гасіння.

Паралельно система

Витік газу

Хімічні аналізатори повітря миттєво відреагують на витік газу і “розумний будинок” негайно перекриє його подачу. Також він розкриє вікна, посилить вентиляцію для якнайшвидшого знезараження приміщення.

Протікання води

При виникненні ненормального кількості води в будь-якому з приміщень “Розумний будинок” насамперед перекриває її подачу і сповіщає господарів. При додатковій конфігурації системи включаться помпи на відкачування води.

Датчик руху і проникнення

Якщо “Розумний будинок” знаходиться в режимі охорони, то будь-який рух в межах вашого житла буде відстежено і будуть прийняті невідкладні заходи:

Відеоспостереження за дитиною (відео няня)

Дитина завжди повинна перебувати під контролем, адже це, перш за все, його безпека. Система буде спостерігати за вашою дитиною, де б він не знаходився в межах вашого особняка. І вчасно сповістить про небезпеку, що загрожує йому.

“Розумний будинок” імітує вашу присутність

Ви поставили його в режим охорони. У цей час, за вашим бажанням, він може імітувати, що у вашому житлі хтось є: вмикати/вимикати світло, музику і навіть записані заздалегідь голоси господарів і собаки.

Він може засовувати і розсовувати штори, виробляти шум води і вносити інші елементи імітації, що заважають зловмиснику бути впевненим, що у вашому укритті точно нікого немає.

Досвідчений злодій завжди поспостерігає за розпорядком дня господарів, щоб вибрати оптимальний момент для проникнення і крадіжки. Даний режим буде збивати зловмисників з пантелику, змусивши відмовитися від затії.

Вибираємо невразливість

“Розумний будинок” – це друг, охоронець, пожежник і захисник. Він стежить за комфортом, одночасно надійно контролюючи житло на всі відомі види небезпеки. Він проявить турботу і надійність навіть в самих здавалося б, дрібних, але не менш важливих питаннях, від яких залежить не тільки комфорт, але часто також і ваше життя, і здоров’я.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка