fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Контроль безопасности

Контроль безопасности

Життя в «розумному» будинку: комфорт, затишок, безпека

Кожен з нас мріє про те, щоб його будинок був справжньою фортецею, щоб життя в ньому була не тільки затишною і зручною, але ще й безпечною. Щоб, щоразу повертаючись у своє житло, ми відчували турботу, спокій і порядок. Але щоб втілити ці мрії в реальність, потрібно постійно піклуватися про порядок і безпеки в будинку. З «Розумним домом» це дуже просто. Він сам, як невидимий дворецький, «стежить» за всім цим і «враховує» буквально все дрібниці, роблячи життя своїх господарів максимально зручною і безтурботним.

Все окутано теплом и заботой

«Розумний» будинок «розуміє», коли потрібно огорнути мешканців теплом, а коли занурити в прохолоду, тому що він тонко реагує на будь-які зміни погоди за вікном і підлаштовується під них.
Крім цього він завжди повідомляє своїм господарям про погодні умови. На панель управління виводиться вся необхідна інформація про погоду за вікном: температура повітря, напрямок вітру, рівень вологості і тиску.
Але й це ще не все. Взимку, коли клімат особливо морозний і прохолодний, «Розумний Будинок» стежить за тим, щоб усі побутові прилади, комунальні системи працювали без збоїв і в потрібному режимі. Наприклад, підігріває водостоки, виїзди з гаража і вдома, а також садові доріжки, рятуючи тим самим і саме житло, і його мешканців від намерзань, снігових заметів та іншого.
«Розумна» система управління будинком ретельно контролює температурний режим самого будинку і кожного обладнання окремо. Вона відразу ж зреагує на будь-яке відхилення температури від норми: замерзання або перегрівання того чи іншого обладнання.

Життя без витоків

У «розумному» будинку ризики виникнення витоків води, струму, газу зведені до мінімуму. Тому що робота системи налаштована таким чином, що вона тут же фіксує будь-яке порушення і сама запобігає найменшу неполадку. Якщо виявлено витік води, струму, газу, сигнал подається на панель управління, за командою якого припиняється їх подача. А якщо раптом система не може впоратися самостійно з виниклою проблемою, вона повідомляє господаря та аварійним службам про позаштатних ситуаціях.
У випадку протікання води, система перекриває подачу води. А якщо ненавмисно датчик контролю протікань був намочив, то його можна тимчасово відключити, щоб система водопостачання відновила свою роботу.
Ретельно контролюються і витоку газу. При виникненні такої проблеми система вентиляції отримає завдання провітрити приміщення, наповнивши його свіжим повітрям.
Для пожежної безпеки розміщують температурні і димові датчики. Коли «Розумний Будинок» отримує сигнал про спалах, припиняється подача електроенергії, а вентиляція починає працювати активніше, щоб забезпечити мешканцям приплив свіжого повітря. А сирена сповістить господаря і подасть сигнал на пульт пожежної частини.

«Розумний» резерв

Якщо у вашому «розумному» будинку все-таки сталося, наприклад, відключення електроенергії, то будинок відразу ж перейде на харчування від акумуляторів. У такому випадку система відключить всі зайві побутові прилади, щоб вони не забирали енергію. А робота і заряд акумуляторів буде постійно під контролем, щоб при необхідності вчасно запустити генератор для заряджання. Таким чином, будинок буде практично повноцінно функціонувати: освітлення, опалення та інші важливі підсистеми будинки будуть постійно в роботі.

MimiSmartКонтроль безопасности – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse