Мультирум

Технічний прогрес і цифровізація йдуть дуже швидко і з кожним днем дозволяють зробити життя простіше, зручніше, краще. Навіть власний будинок можна обладнати відповідно до останнього слова інноваційних технологій. Система “Мультирум” розумного будинку від MimiSmart здатна здивувати навіть найдосвідченіших людей.

Що таке мультирум в ” розумному будинку”

Принцип роботи максимально простий: вона об’єднує всі гаджети в будинку, приймає і обробляє всі відео-і аудіосигнали, дозволяє віддалено і оперативно управляти даними мультимедійними процесами. До мультирум можна підключити ПК або ноутбук, домашній кінотеатр, стереосистему, сучасні телевізори, музичні колонки, Тв-центр і всі аналогічні прилади.

Можливості системи

За допомогою мультирум господарі і гості будинку можуть налаштовувати під свої переваги звукові сигнали в будинку, налагоджувати комунікацію один з одним, переглядати фото і відео файли і багато іншого. Тепер кожен компонент MultiRoom розберемо докладніше.

Інтеграція функціоналу дозволяє:

Це лише кілька основних можливостей мультирума, які перетворять звичайний житловий простір в справжній технологічний світ.

Переваги мультирум

Інтеграція мультирум в своє житло-це не просто спосіб перетворити його в справжню обитель hi-tech. Це, в першу чергу, практичне і вигідне рішення для господаря і його близьких. Грамотно налаштована функція мультирум допомагає спростити виконання рутинних невеликих завдань, і звичайно, підняти розважально-дозвільну частину життя на новий рівень.

Плюси системи:

Мультирум можна підключити в будь-який будинок, особливості монтажу та налаштування обговорюються індивідуально. Впровадити функції розумного будинку можна також на етапі ремонту або перебудови житлового приміщення.

Як керувати відео та аудіо в будинку

Управління всіма пристроями в “розумному” будинку може відбуватися за допомогою спеціальних кнопок Vimar, які за зовнішнім виглядом нагадують звичайні настінні Вимикачі. Кнопки монтуються в кілька найбільш часто відвідуваних зон житлового простору. Кнопки Вимар дозволяють включити або вимкнути музику, регулювати гучність, налаштовувати освітлення, клімат і багато іншого.

Також при установці MultiRoom MiMiSmart домовласник має можливість працювати з системою через свої персональні гаджети, наприклад, смартфон, планшет або ноутбук. Панель управління проста і зрозуміла навіть тим, хто ніколи не використовував функції мультирума. Вбудоване меню російською мовою завбачливо розділене на розділи, які відповідають кімнатах, підключеним до системи. Також функціонал розділений на блоки за завданнями: Клімат, світло, звук та інші. Управляти мультирум можна навіть використовуючи голосових помічників, таких як Сірі для пристроїв марки Apple, або Аліса Android гаджетів.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка