Штори

15 Березня 2021

“Розумні” штори-результат розвитку високих технологій. Є одним з ключових компонентів системи “розумного” будинку. Автоматичні розсувні штори і ролети – практичний інтер’єрний атрибут, що дарує комфорт і легкість використання. Що стосується функціоналу, то система управління продумана до деталей.

Принцип роботи системи “розумних” штор

Основне завдання-регулювати рівень освітленості. Додаткова функція-створити комфортний інтер’єр, наповнений домашнім затишком. Інноваційні технології дозволили управляти “розумними” шторами віддалено, на відстані.

Smart ролети і штори управляються:

Крім цифрових приладів (через Wi-Fi), «розумні» ролети підлягають управлінню системою налаштувань, які задаються в автоматичному режимі. Для цього використовують настінну панель управління. Комплекс механізмів і вузлів, які використовуються для регулювання, представлений:

Провідних ниток (виконують роль чутливих елементів).Штучним мозком, ключовим компонентом, є блок управління. Основні завдання: налагоджувати діалог з власником будинку і виконувати задані сценарії. Блоком управління контролюються голосові команди. Завдання таймерів: контролювати точне виконання налаштувань тимчасового характеру, які запускаються вручну.

Завдяки наявності сенсорів, що реагують на сонячне світло, надається можливість змінювати кути нахилу жалюзі штучним інтелектом автоматики, без втручання людини. Особливість: пропускається чітко певну кількість світла. Завдання контролера-направляти роботу рухомої частини smart системи.

Управління розсувними ролетами і шторами

Розсувні штори Mimi Smart-класичний варіант, що розсуваються в горизонтальному напрямку за допомогою ковзного уздовж каркаса. Виділяють два основні способи управління:

  1. Стаціонарний.
  2. Дистанційний.

Дистанційне керування здійснюється за допомогою смартфона, планшета, пульта. Все, що потрібно, – Wi-Fi / мобільний Інтернет і інфрачервоний пульт. » Розумні ” штори можуть управлятися додатками, що працюють на основі операційних систем iOS і Android.

Особливість стаціонарного управління полягає в регулюванні положення ролетів методом натискання кнопки. Кнопка кріпиться на стіні і з’єднується з карнизним електродвигуном. Високі технології дозволили оснастити сучасні моделі електронними блоками, завдяки яким доступно управління простими сценаріями.

Особливості механізму розсувних ролет

“Розумна” конструкція має електропривод, завдання-пересувати ланцюжок, на якій закріплено полотно/ламелі. При досягненні шторою крайнього положення, двигун відключається, що можливо завдяки наявності обмежувачів.

Автоматичні функції здійснюються за заданими сценаріями:

Механізм Mimi Smart управляється вручну або з використанням заздалегідь встановленого сценарію. Якщо управління здійснюється за допомогою пульта, підключення до бездротової мережі не потрібно.

Переваги установки

“Розумні” штори є одним з компонентів smart house system і використовуються для створення повноцінного домашнього затишку. Завдяки інноваційній системі, підвищуються комфортні умови проживання.

Позитивні властивості smart розсувних штор і ролетів:

“Розумні” розсувні штори / ролети – вибір сучасних покупців, що цінують практичність і домашній комфорт. Автоматика справляється з багатьма функціями самостійно, без втручання людини, за заздалегідь встановленим сценарієм.

“Розумні” штори Mimi Smart-елемент автоматичної системи, який дозволить створити в будинку комфорт.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка

    Інші функці