Управління розумним будинком

 

Концепція розумного будинку орієнтована на пошук технічних рішень, які повинні принести максимальну зручність і комфорт у ваше повсякденне життя. Товари з категорії “Розумний будинок” дозволять швидко, легко і ефективно управляти основними системами в будинку або квартирі. В розумному будинку багато рутинні дії, такі як контроль освітлення і його параметрів, температури і вологості, моніторинг споживаної електроенергії, можуть виконуватися без необхідності вашого фізичного присутності в приміщенні.

Як працює домашня автоматизація?

Розглянемо основні способи організації автоматизації в розумному будинку:

Розглянемо тепер більш детально деякі типи розумних пристроїв, основні їх функції і принципи пристрою.

Розумні колонки

Розумні динаміки можуть робити набагато більше, ніж просто відтворювати музику. Вони здатні здійснювати пошук в Інтернеті, повідомляти зведення новин, погоду, виконувати роль особистого помічника. Також вони можуть виступати в якості центру управління всією системою розумного будинку. За допомогою правильно налаштованих інтелектуальних динаміків ви можете керувати майже кожним аспектом будинку тільки голосовими командами. Якщо ви хочете використовувати смарт-динамік як центр домашньої автоматизації, Вам слід перевірити, чи сумісні з ним куплені вами пристрої.

Розумні телевізори

Маючи розумний телевізор, ви зможете дивитися практично все, що захочете і коли захочете. Потокове телебачення дозволяє отримувати трансляції від Netflix, Hulu, Amazon і т.д. є можливість організувати систему для сполучення з вашим звичайним телевізором. Крім іншого розумні телевізори можуть бути пов’язані з інтелектуальними динаміками і концентратором розумного будинку.

Інтелектуальні термостати

Інтелектуальні термостати дозволяють контролювати клімат у Вашому приміщенні, де б ви не знаходилися. Ви можете налаштовувати включення термостата за розкладом, щоб електроенергія не витрачалася даремно, коли нікого немає вдома. Для реєстрації даних про температуру в термостати вбудовані спеціальні датчики.

Розумні вилки

Розумні вилки можуть перетворити будь-який прилад в більш розумну версію самого себе. Просто підключіть їх до звичайних розеток, а потім все, що від них живиться, можна легко включати і вимикати з вашого смарт-пристрою.

Автоматизація освітлення

Існує два способи автоматизації освітлення. Перший-установка інтелектуальних вимикачів світла. Крім того, що ними можна управляти за допомогою спеціального додатком, багато з них надають різні варіанти освітлення. Другий варіант розумного освітлення-це розумні лампи. Досить замінити старі лампи на розумні, і ви зможете автоматизувати своє освітлення. Інтелектуальні вимикачі є більш доступним варіантом, але часто вимагають складної установки. Розумні лампи пропонують більше варіантів освітлення, таких як затемнення або м’яке світло, хоча і коштують дорожче.

Імітація присутності

Небезпека злому і крадіжки особистого майна є однією з найбільших проблем для сучасних споживачів. До групи ризику потрапляють люди, яким часто доводиться подорожувати і залишати свій будинок або квартиру без нагляду. Розумний будинок дає вам можливість імітувати вашу присутність, коли ви знаходитесь у від’їзді. Для цього достатньо налаштувати включення освітлення в приміщенні в умовний час.

Відеодомофони

Відеодомофони застосовуються для попередження господаря будинку про те, хто знаходиться біля вхідних дверей. Домофон дозволяє не тільки спостерігати за відвідувачем за допомогою вбудованої відеокамери, але також і спілкуватися з ним за допомогою мікрофона і динаміків.

Робот-пилосос

Робот-пилосос здатний виконувати основні функції, пов’язані з прибиранням приміщення. Ним можна управляти за допомогою різних смарт-пристроїв, в тому числі і смарт-Динаміка. Деякі з цих пилососів поставляються з власним штучним інтелектом, подібно розумним динамікам, а деякі навіть можуть передавати зображення і відео прямо на ваш розумний пристрій.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка

    Інші функці