Статистика

Статистика та моніторинг витрат розумного будинку від компанії MimiSmart

Хоча багато людей в Україні вже скористалися можливістю установки системи розумного будинку, багато хто досі навіть не чули про можливості цього сучасного технологічного рішення. Зростаюча популярність системи, збільшення числа компаній, що встановлюють такі системи, а також розширення доступу до асортименту, необхідного для їх роботи. Одна з таких компаній ” Розумний будинок MimiSmart»

Інтелектуальний будинок-це технологічно просунута система статистики обліку та контролю споживання всіх ресурсів, яка об’єднує різні системи будинку-електрику, газ, опалення, Мультимедіа, безпеку і т.д. її головна особливість – дуже легка адаптація до потреб домогосподарства.

Інтелектуальна будівля працює так, як вона запрограмована заздалегідь, і в систему можна в будь-який час внести зміни за допомогою декількох простих налаштувань. Звичайно, все повністю автоматизовано і інтуїтивно зрозуміло. У багатьох випадках настройками системи можна управляти за допомогою смартфона і отримувати статистику повного споживання ресурсів вашого життєзабезпечення!

Чи може Розумний будинок заощадити вам гроші?

Розумний будинок-це система, завдяки якій ми можемо заощадити на рахунках! Налаштування споживання електроенергії, газу і тепла розроблені таким чином, щоб бути оптимальними для кожного члена сім’ї. Звичайно, вони враховують погодні умови, час доби і пору року. Завдяки цьому автоматично зменшується сума наших рахунків. Підраховано, що завдяки системі “Розумний будинок” витрати на електроенергію та опалення знижуються до 50%!

Система розумного будинку дає нам доступ до моніторингу споживання, наприклад:

Ця опція значно допомагає контролювати споживання окремих елементів, полегшуючи економію на рахунках. Прямий доступ до моніторингу статистики споживання також дозволяє швидше виявляти можливі несправності в роботі даних систем.

Економія енергії будинку важлива з ряду причин-це корисно не тільки для планети, але і для вашого гаманця. Причому всі платежі ви зможете виконати також, не виходячи з дому.

Коли ви не контролюєте, скільки енергії ви споживаєте, ваші щомісячні рахунки за електроенергію несуть основний тягар. Один із способів забезпечити максимальну економію енергії будинку-це використовувати пристрої для розумного будинку. Використання правильних інтелектуальних продуктів у вашому домі може допомогти вам краще контролювати свою техніку, бути в курсі вашого використання і заощадити гроші.

Облаштування розумного будинку: вартість і окупність

На ринку є безліч пристроїв і техніки для розумного будинку; від консолей, до світильників, холодильників, телевізорів, чайників і опалювальних приладів, які можуть працювати незалежно. У міру вдосконалення технологій будуть рости і можливості цих витончених пристроїв. Більш того, тут немає ніяких обмежень, і будь-яка нерухомість може бути розумною, незалежно від того, живете ви в квартирі або в будинку з п’ятьма спальнями.

Чи може смарт-лічильник заощадити вам гроші?

Інтелектуальний лічильник може допомогти вам контролювати своє індивідуальне споживання енергії та отримати більше інформації про своє споживання, а впровадження інтелектуального лічильника на національному рівні робить енергетичну систему більш ефективною.

Встановивши розумний лічильник в своєму будинку, Ви отримаєте автоматичне зчитування показань лічильника. Так, ви прочитали правильно: більше не потрібно возитися з відправкою нам ручних показань лічильників щомісяця. Ви можете попрощатися з розрахунковими рахунками, оскільки показання, надіслані нам вашим інтелектуальним лічильником, відображатимуть ваше точне використання, і завдяки цьому ви отримаєте більш точний рахунок.

Більш того, ці розумні пристрої поставляються з домашнім дисплеєм (IHD), який показує ваше споживання енергії і витрати в грн. Так що Ви зможете легко контролювати своє споживання в режимі реального часу. Краще розуміння того, як ви використовуєте енергію, відкриє вам шлях до пошуку способів економії енергії вдома та економії на рахунках у довгостроковій перспективі.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка