fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Статистика

Статистика

Все включено, все враховано!

Ви – володар власного будинку: великого чи не дуже, але свого, дуже затишного і рідного. Це прекрасно! Але скільки все-таки клопоту вам доставляє щомісячний облік витрат газу, електроенергії, води тощо? Потім це регулярне заповнення та оплата всіляких платіжок, а після ви гадаєте, чому ж так багато коштів йде на комунальні витрати. Ось була б людина, який би все це робив замість нас, або не людина, а наприклад, сам будинок. Нереально? Цілком реально з системою «Розумний Будинок».

«Розумний» контролер

Ведення статистики споживання всіх ресурсів «розумного» будинку значно полегшує життя його мешканців. Здійснюється постійний контроль споживання газу, електроенергії, води, тепла. Всі ці дані фіксують спеціальні датчики, після відправляють інформацію загальній системі управління, і на панелі відображається вся картина споживання комунальних ресурсів за обраний вами період. Можна також подивитися споживання електроенергії окремими групами приладів або кожним електроприладом окремо. Система виводить не просто «сухі» цифри, вона показує статистику споживання у таблицях, графіках, діаграмах тощо
Це дає можливість ефективно використовувати всі ресурси «розумного» будинку і економити кошти його мешканців.

Чи не дівоча пам’ять

Система «Розумний Будинок» веде безперервний контроль споживання ресурсів усіма підсистемами будинку. Ця інформація постійно зберігається в пам’яті системи управління і виводиться на екран панелі одним натисканням потрібної кнопки. Хочете дізнатися, яка з підсистем будинку і скільки споживала ресурсів в минулу п’ятницю, яка була температура в будинку, рівень вологості тощо? Будь ласка, вибираєте на панелі дату і потрібний прилад або підсистему, і дивіться статистику. Можна проаналізувати роботу будь-якого обладнання будинку і, якщо потрібно, підкорегувати настройки і кількість споживаних ресурсів. У базі даних зберігається інформація про роботу всіх без винятку елементів системи «Розумний Будинок». Все дуже просто та зручно!

Куди йдуть кошти?

Це питання не турбує мешканців «розумних» будинків. Тому що завдяки такому делікатному контролю споживаннявсіх ресурсів (вода, газ, електроенергія) ви знаєте точну відповідь на нього. Переглядаючи періодично статистику споживання, ви розумієте, на який прилад і скільки ресурсів витрачається. Можете дати завдання системі підкоригувати споживання тими чи іншими приладами, якщо вирішите, що вони «з’їдають» занадто багато.

Платити за рахунками, не виходячи з дому

Система контролю споживання ресурсів «Розумного будинку» вміє й не таке. Її можна налаштувати таким чином, що вона буде самостійно формувати платіжку за газ, світло або воду і своєчасно оплачувати послуги, наприклад, через Інтернет. Ви забудете про те, що колись робили це самостійно. Все, що необхідно, – це періодично переглядати статистику споживання на панелі управління, щоб переконатися, що все працює без збоїв, не витрачаючи зайві ресурси.

Ведення статистики та контролю споживання ресурсів в «розумному» будинку – проста, але дійсне важливе завдання, що допомагає підтримувати безпеку в будинку і економити витрати. Все в допомогу господареві і заради комфорту всієї родини.

MimiSmartСтатистика – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse