Освітлення

“Розумне” освітлення-один з ключових компонентів управління “розумним” будинком Mimi Smart. Основне завдання результату появи високих технологій-забезпечити комфортні умови проживання і мінімізувати роль людини у виконанні домашніх клопотів.

Багато функцій здійснюються автоматично, за заздалегідь встановленою програмою і варіюються в залежності від комплектації. Список найпоширеніших функцій включає:

функціями відбувається з використанням пульта управління, смарт-гаджетів або вручну. Якщо пуправленіеріменяются смартфони і Планшети, необхідно підключення до бездротової мережі Wi-Fi. При використанні пульта, в наявності Інтернету немає необхідності.

Яким буває smart освітлення

Smart система представлSmart система представлена двумя видами:

  1. Централізований.
  2. Децентралізований.

Перший спосіб має на увазі управління спеціальним контролером. Завдання-збирати інформацію, отриману від датчиків, і формувати команди. Якщо в Smart House встановлений децентралізований тип освітлення, кожне освітлювальний пристрій оснащується індивідуальною пам’яттю і мікроконтролером.

Розумне освітлення встановлюється в:

Говорячи конкретно про житловий будинок або квартиру, доречно використовувати децентралізований тип освітлення. Це дозволить уникнути зайвої витрати електроенергії. Централізований варіант підходить для комерційних і виробничих приміщень (магазинів, цехів), офісів і конференц-залів.

Функціонал smart освітлення

Інтелектуальне освітлення підлягає легкій інтеграції з існуючими системами. Різні групи можна комбінувати, задавати сценарії для конкретних випадків.

Ключові опції» розумного ” освітлення:

Однією з базових є функція дампірованія-затемнення освітлення. Приглушене світло сприятливий для очей, створює затишну обстановку. Дампірованіе яскравості світла позитивно відбивається на зоровому сприйнятті і енергозбереженні. Остання функція стала для багатьох сімей ключовою, що спонукає до установки системи “розумного” освітлення.

Загасання світла-цікавий дизайнерський акцент, що сприяє поступової втрати яскравості світла. Під місячним світлом мається на увазі тьмяне освітлення, яке не сліпить і не ріже очі. Ідеально, якщо людина прокинулася вночі: направляє шлях і не будить сплячих мешканців.

Автоматичне освітлення має на увазі включення світла з приходом сутінків, як тільки людина увійшла в кімнату. Якщо користувач залишає приміщення, світло вимикається. “Розумна” технологія береже електроенергію і дозволяє знизити витрати на оплату електроенергії.

Функція автоматичної яскравості має на увазі включення світла, коли не вистачає природних сонячних променів. “Розумною” системою автоматично визначається оптимальний рівень освітленості, щоб створити сприятливу і комфортну для очей обстановку. Ступінь освітленості налаштовується також користувачем вручну: прописується як виконання сценарію.

Додаткові функції

Smart освітлення виконує ряд супутніх опцій. Крім автоматичного регулювання рівня освітленості « “Розумне” освітлення виконує роль:

Якщо прилад підтримує опцію таймера, можна налаштувати включення світла в конкретний час. Якщо господарі планують тривала відсутність, система подбає про збереження будинку і його вмісту методом автоматичного включення світла з приходом сутінків. Вказується час включення світла, напр., щодня о 7 вечора, або вибирається автоматична настройка (світло буде включатися з настанням темряви). Імітація наявності господарів допоможе уникнути випадків крадіжок.

В якості декоративного інтер’єрного елемента використовується дампірованіе світла. Функція особливо популярна в ресторанах, барах і клубах. Також система “розумного” освітлення підходить для додання ландшафтному дизайну вишуканого оформлення. Світильники і лампи успішно використовуються для підсвічування сходів, території саду, фасаду будівлі та елементів екстер’єру.

“Розумне” освітлення-ключова складова інтелектуальної системи “Розумний будинок”. Дозволяє заощадити на споживанні енергії і створити сприятливу обстановку. При тривалій відсутності господарів, виконує охоронну функцію.

“Розумне” освітлення-інтелектуальні технології для атмосферної домашньої обстановки.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка