fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Управління освітленням

Управління освітленням

Один день в будинку з «розумним» світлом

Будинок, який сам управляє своїм освітленням: по заданому господарем сценарієм включаються і вимикаються лампочки і світильники, у визначений час запалюється вечірнє освітлення, вночі будинок сам вимикає світло у всіх кімнатах … Це вже не фантастика чи мрії, це реальність. Тому що є система «Розумний Будинок», яка розумно керує всіма інженерними системами будинку, і в першу чергу освітленням.

Ранок у будинку з «розумним» світлом

У «розумному» будинку настає ранок (саме в той час, який ви самі визначите). Над узголів’ям ліжка, на якому солодко сплять господарі, поступово включається підсвічування, повідомляючи їм про настання нового дня.
Штори або жалюзі, як за помахом чарівної палички, повільно відкриваються, впускаючи в кімнату денне світло. Господарі прокидаються і йдуть у ванну. І тут не треба намацувати на стіні вимикач світла, тому що є датчик руху.
Він визначить присутність господарів, і світло запалиться сам. А коли господарі покинуть ванну, світло самостійно згасне.

 • Управління світлом – це одне з найголовніших переваг системи «Розумний Будинок» і одна з самих затребуваних її функцій. Бо саме світло ми використовуємо переважно у будинку і саме він є невід’ємною частиною інтер’єру.
  Налаштовувати освітлення та управляти ним за системою «Розумний Будинок» дуже просто. Тут немає складних, незрозумілих інструкцій. Одним натисканням кнопки можна включити або виключити, відрегулювати будь-яке джерело світла в будинку.
  При цьому господарі можуть перебувати в будь-якій кімнаті будинку або навіть в іншому місті або країні. Тому що управляти цією системою можна з мобільного телефону або за допомогою Інтернет!
  А, задавши певну настройку, світло може включатися, навіть реагуючи на голос або бавовна в долоні.

Початок дня в будинку з «розумним» світлом

Настав час бігти на роботу, їхати по справах або на важливу зустріч. Потрібно йти, а світло горить в декількох кімнатах, немає необхідності оббігати весь будинок, щоб вимкнути його.
Одним натисканням кнопки на панелі, яка розташована в самому зручному для господарів місці або в декількох місцях, відключається весь світ одночасно.

 • Єдина панель управління світлом замінює всі вимикачі світла в будинку. Вона також забезпечує доступ до висвітлення у всіх приміщеннях будинку
  (гараж, коридор, комора тощо), перебуваючи в одній кімнаті можна керувати світлом у всіх інших приміщеннях будинку і в кожному з них окремо. Велику роль відіграє і диммер (світлорегулятор).
  З його допомогою можна управляти яскравістю кожної лампочки: поступове запалювання або потухання, поєднання декількох світлових фонів – можна підсвітити один кут кімнати, а інший заховати в напівтемряві, зробивши інтер’єр
  кімнати набагато цікавіше. Додатковий комфорт дає функція «Прив’язка вимикачів», коли кожен вимикач буде відповідати за той освітлювальний прилад (люстра, бра, система підсвічування і т.д.), який ви йому самі призначите.

Полудень в будинку з «розумним» світлом

Опівдні в будинку нікого немає, будинок живе своїм життям. Господарі відсутні, але вони не хвилюються, що з їхнім будинком може щось трапитися. Освітлення працює таким чином, що створюється враження, що мешканці знаходяться вдома.

 • Імітація присутності господарів – ви самі можете налаштувати систему так, щоб, коли вас немає вдома, вона управляла світлом, створюючи повну імітацію присутності господарів.
  Це особливо зручно, коли ви у відрядженні, відпустці або в тривалому від’їзду.

Вечір в будинку з «розумним» світлом

Як і кожен вечір в певний час на ганку будинку включився світло. До будинку під’їхала машина господарів. Залишивши машину в гаражі, вони йдуть за провідною до ганку доріжці.
Реагуючи на їх присутність, автоматично включається підсвічування доріжки, прокладаючи їм шлях до будинку, і повільно згасає позаду них. У коридорі включився м’яке світло, гостинно зустрічаючи мешканців.
Господарі приїхали додому в компанії друзів. Саме час влаштувати спільний перегляд фільму. Гості сідають зручно перед телевізором, запускається спеціальне освітлення для перегляду кіно: світло поступово гасне,
а коли фільм закінчується, поступово запалюється. Після кіносеансу компанія переміщається у вітальню до бару. Одним натисканням кнопки на панелі системи господар включає спеціальне освітлення «Вечірка»: приглушене світло,
різнокольорові вогні, як на танцполі. Це незабутній затишний вечір в «розумному» будинку.

 • Освітлення працює на вашу сценарієм. Управляти системою освітлення можна за допомогою заздалегідь заданих світлових сценаріїв, які зберігаються в пам’яті системи «Розумного будинку».
  Наприклад, сценарій «Вечір» буде керувати освітленням будинку всередині і зовні у вечірній час: включати світло на ганку, в гаражі, у дворі, на прибудинковій території.
  Налаштувавши ландшафтне освітлення, ви зможете створити по-справжньому казкову атмосферу вечора у себе у дворі або в саду. Ви можете самі задавати будь-які сценарії освітлення залежно від ваших бажань і потреб: «Читання книг»,
  «Романтична вечеря» та інші сценарії за побажанням. Наприклад, «Аварійне освітлення»: у разі перебоїв з електроенергією або відсутності напруги освітлення в будинку буде підтримуватися завдяки акумуляторних батарей.
  Ви не будете захоплені зненацька і не залишитеся в темряві.

Ніч в будинку з «розумним» світлом

Коли в «розумному» будинку настає ніч, освітлення переходить в сплячий режим. Скрізь гасне світло. За бажанням господарів м’яка приглушена підсвічування в кімнатах буде включатися тільки тоді, коли хтось з родини прокинеться
і захоче пройти на кухню чи в іншу кімнату.

 • Система освітлення «Розумний Будинок» істотно скорочує витрати на електроенергію, відключаючи непотрібне навантаження або переводячи в режим низького споживання енергії.
  Працюють тільки ті світлові прилади, які необхідні в даний момент. Решта відключені, їх включення і відключення розумно контролюється. Таким чином, встановивши систему освітлення «Розумний Будинок»,
  ви будете постійно економити кошти і насолоджуватися комфортним життям у своєму «розумному» будинку.
MimiSmartУправління освітленням – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse