Автовідповідач

Інтелектуальний голосовий помічник, домашній секретар і автовідповідач – в одній особі в системі MimiSmart

Ми живемо в той час, коли технології намагаються позбавити нас практично від будь-якої діяльності. Здається, що саме голосові помічники володіють величезним потенціалом в цій області, які можуть значно полегшити наше життя. У сучасних технологіях функції автовідповідача широко інтегровані з іншими голосовими і виконавчими програмами “розумного будинку”.

Нові функції автовідповідача, в якості голосового помічника

Інтелектуальний голосовий помічник більше не є новим. Провідні бренди, пов’язані з ринком мобільних телефонів, розробляють цю технологію зі змінним успіхом не менше п’яти років. Важливо відзначити, що самі припущення асистента за цей час сильно не змінилися. Коротше кажучи, роль домочадця-сказати обрану команду телефону (або іншому інтелектуальному обладнанню, наприклад гучномовцю), а все інше має відбуватися без нашої участі.

Компанії пропонують ряд автовідповідачів, призначених, зокрема, для домашніх користувачів, з багатим набором функцій, з декількома функціями набору з пам’яті, бездротовими телефонами і блокуванням небажаних викликів. Фахівці за телефонами для людей з порушеннями слуху, мають ряд автовідповідачів, які підійдуть людям з проблемами зору, фізичного або слуху.

Для ринку існує потреба в декількох повідомленнях або великій кількості часу запису, що відповідає високій якості. Асортимент автовідповідачів, спеціально призначений для телефонної системи, наприклад, включає в себе автоматичних помічників, які відправляють голосові повідомлення по електронній пошті на ваш настільний комп’ютер, а також голосові оповіщення для постановки викликів в чергу.

Програмне забезпечення не тільки повідомить про стан нашого здоров’я, але і – завдяки голосовій навігації – може змусити людей, прикутих до інвалідного крісла, або навіть лежачих пацієнтів виконувати такі основні функції, як включення / вимикання світла або перегляд мережі без будь–якої допомоги. Список цих варіантів, швидше за все, з часом буде розширюватися.

Використовуючи широко технології штучного інтелекту, автовідповідач може прийняти на себе обов’язки:

  1. Секретар.
  2. Охоронця для непроханих гостей.
  3. Гувернантки та інших персон домоволодіння.

Автовідповідач може відповісти на питання сторонніх людей. При цьому може бути використана помилкова або достовірна інформація з урахуванням програми безпеки житла і мешканців. Також передати інформацію лікаря від лежачих або обмежених у вільних діях пацієнтів.

Автовідповідач, як голосовий помічник, може успішно виконати обов’язки секретаря і асистента по заздалегідь запрограмованій роботі. З урахуванням всілякої інтеграції розумних пристроїв і виконавчих функцій значення автовідповідача може бути розширено. Як приклад можна привести “технологію VoIP в розумному будинку”.

 Для клієнта дуже важливою функцією було поєднання інтелектуальної інсталяції з відеодомофонами. Така інтеграція можлива завдяки цифровій технології передачі сигналів VoIP. Ця технологія дозволяє побудувати в будівлі, цілу мережу таких пристроїв. І дозволяє передавати звук і живе зображення всередині будівлі, підключаючи будь-які пристрої, які його використовують.

Завдяки об’єднанню системи Vision з пристроями, що працюють за технологією VoIP, система відеодомофона була інтегрована з системою моніторингу, сигналізації та освітлення будівлі. Система розумного будинку створює телефонну станцію з автовідповідачем, надаючи безліч цікавих функцій.

Відеодомофон з автовідповідачем в мобільному телефоні

Найочевиднішою перевагою такого зв’язку є можливість підняти домофон, де б ми не знаходилися. Домофон можна підібрати не тільки з усіх телефонів, що працюють за технологією VoIP, але і з сенсорної панелі або за допомогою телевізора (лежачи в ліжку або у ванній).

Мобільні пристрої пропонують додаткові можливості. Господар будинку може в будь-який момент відповісти на дзвінок по домофону зі свого мобільного телефону, незалежно від того, знаходиться він всередині або зовні будівлі.

Завдяки такій конфігурації система також може реєструвати людей, які хотіли відвідати господарів під час їх відсутності. Після повернення відео матеріал, автоматично збережений системою, може бути відтворений

Автовідповідач-одна з функцій розумного будинку MimiSmart, яка встановлюється в комплексі з іншими потрібними функціями.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка