Будильник

Сьогодні багато людей встановлюють у себе систему “Розумний будинок”. Вона дозволяє управляти домашніми побутовими приладами, вимикачами, засобами освітлення і всім іншим. Включаючи систему вентиляції, кондиціонування. опалення та інше. Одним словом, вона контролює всі процеси. Управляти “розумним будинком” можна через стільниковий телефон або інші гаджети. Сьогодні всі нові системи контролюються за допомогою смартфонів.

Прилади, в системи “розумний будинок” можуть включатися автоматично. Наприклад, підвищилася температура в житловому приміщенні, змінився рівень вологості. Це означає, що настав час включати кондиціонер. Також в холодну пору року включається обігрівач. За таким же принципом починають працювати інші прилади. Наприклад, вентилятор. Крім того, прилади можуть управлятися за допомогою голосу. 

“Розумні” будинки володіють фантастичними можливостями. Вони здатні точно в строк поливати газони, годувати домашніх тварин, стежити за виникненням диму або витоком газу в житло. Якщо, наприклад, вдома стався прорив водяної труби, то система тут же повідомить про це на телефон господаря і перекриє воду.

“Розумний” будильник вдома

Будильник в” розумному ” будинку-один з найбільш незамінних приладів. Важко уявити собі автоматизацію побутових приладів, без цього потрібного гаджета. До слова, будильник завжди був автоматизований. Перші механічні годинники даного виду потрібно було заводити, виставивши стрілку на певний час. Після чого він дзвонив в потрібну годину, не дозволяючи власнику проспати важливу подію. Сьогодні, в системі” Розумний ” будинок з’явилися спеціальні будильники, які здатні будити співрозмовника приємними звуками. Наприклад, класичною мелодією, голосом відомого актора або шоумена, музичною темою улюбленого фільму. “Розумний” будильник також здатний нагадувати про важливі події і справи. Такий гаджет здатний також зв’язуватися з іншими приладами. Ними можуть бути телевізор або радіо. Звідти будуть доноситися приємні звуки і мелодії в певну годину. Телевізор або плеєр можуть почати відтворення відео – або аудіофайлу.

Переваги” розумних ” будильників

Сучасні” розумні ” будильники розроблені з метою поліпшити життя людей. Їх використання подарує багато позитивних сторін. Розглянемо їх:

Це далеко не всі переваги “розумного” будильника. Як видно зі списку це справжній футуристичний гаджет. Можливо, такими будуть прилади найближчого майбутнього, коли всюди будуть роботи та інші творіння технічного прогресу. “Розумні” будильники мають додаткові гаджети, здатні будити людину під час найбільш підходящої фази сну. Одні з таких приладів є браслет, який одягається на руку. За биття серця,” розумний ” будильник здатний відстежити найбільш підходящу фазу сну і саме в цей час розбудити людину. Тоді прокинувся буде менш дратівливий. Деякі будильники замість звукового сигналу здатні випускати світло, яскравість якого буде збільшуватися до тих пір, поки людина не прокинеться. Одним словом, придумуються різні способи, щоб вивести людину зі стану сну.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка