Розумний домофон

Цифрові технології присутні в різних сферах життя. Замість аналогових домофонів використовуються надійні цифрові пристрої. Вони відрізняються надійністю і безпекою. Ще розумний домофон оснащений віддаленим управлінням. Саме тому він стає все популярнішим.

Головні можливості

Розумні Домофони служать прекрасною заміною звичайних аналогових пристроїв. Вони функціонують через Інтернет, передають на екран ПК або смартфона звук, зображення.

Територіальні обмеження щодо використання розумного домофона відсутні. Пристрій можна встановити в заміському будинку, а господар спостерігає за ситуацією в іншому регіоні.

Основні можливості полягають в наступному:

 1. Можна стежити за доступом в будинку. Також встановлюється тимчасовий код доступу для гостей. Двері відкриваються віддалено.
 2. Ідентифікаційним ключем можуть служити різні засоби-телефон, карти.
 3. Доступна переадресація викликів на різні пристрої.
 4. Є можливість дивитися архівні трансляції з камери. Інформація йде на карту пам’яті.
 5. Комутація з іншими розумними системами. Можна віддалено управляти навіть за допомогою хмарних сервісів.
 6. Наявність функцій IP камери спостереження.
 7. Зв’язок з охороною та диспетчерською службою.

Представлена система може працювати лише при стабільному доступі до Інтернету. Її можна встановити в будинках, квартирах, офісах, адміністративних приміщеннях. Якщо розумний домофон доповнений сигналізацією, він буде надійною системою безпеки в котеджних селищах.

Позитивні моменти

Розумний домофон оснащений функцією телефону і камери. Це комп’ютер, що надає доступ до мережі, який оснащений функцією віддаленого управління. До головних переваг відносять кілька моментів:

Інтеграція приладів в систему допускається. Але в даному випадку обов’язково необхідно підключити дорогі перехідники. Також потрібне правильне підключення.

Особливості експлуатації та підключення

При установці необхідно пам’ятати про полярність підключення. Тоді блок живлення не зламається. Щоб використовувати пристрій на вулиці, потрібні пристрої з антивандальним покриттям, захистом від впливу погодних умов. Слід враховувати і клімат-багато моделей не працюють при температурі -30 градусів.

Розумні Домофони складаються з:

 1. Викличних панелей. Пристрої встановлюються на ворота або під’їзд будинку. Можуть працювати для декількох абонентів. У них є антивандальний захист, козирок від осад, міцний корпус.
 2. Внутрішньоквартирних моніторів. Прилади потрібні для зображення і звуку. Може бути і висновок на смартфон.
 3. Комутатора, який приймає і передає сигнал.
 4. Маршрутизатора при установці декількох пристроїв.
 5. Замків-електромеханічних і електромагнітних.
 6. Кнопок виходу.
 7. Акумулятора або блоку живлення.

Всі елементи забезпечують безперебійну роботу всієї системи. Головне, щоб розумний домофон був правильно встановлений. А для цього роботи потрібно довіряти фахівцям з досвідом. Також слід правильно експлуатувати розумний домофон. Тоді він буде працювати справно довгий час.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка