fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Розумний домофон

Розумний домофон

«Розумний» домофон – ваш особистий дворецький

До вас прийшли гості, а ви захоплені переглядом футбольного матчу або свого улюбленого серіалу, і не хочете, відкриваючи двері друзям, пропустити вирішальний гол своєї команди або романтичну сцену з головними героями? Тепер вам не доведеться відриватися від екрану телевізора, бо в «розумному» будинку у вас є особистий дворецький – багатофункціональний відеодомофон.

До вас гості, сер!

«Розумний» домофон постійно напоготові. Якщо до вас прийшли гості і подзвонили в домофон, в будинку на сенсорній панелі з’являється відеозображення, і ви точно знаєте, хто прийшов. Побачити своїх гостей ви можете навіть по телевізору. «Розумний» домофон оповіщає вас про прибуття візитерів і передає якісну відеокартинку не тільки на панелі управління, але і на телевізор, де ви добре роздивіться прийшли. Не встаючи з крісла, ви можете побачити і почути своїх гостей і дізнатися, з якого приводу вас потурбували. Інший кнопкою ви можете відкрити двері і впустити відвідувачів, якщо вирішите, що це необхідно.

Ваш улюблений дзвінок, сер!

Тепер ви не пропустите жодного гостя, навіть якщо перебуваєте у ванній кімнаті або в гаражі, ваш особистий «дворецький» сповістить вас про прибуття гостей улюбленою мелодією, яка пролунає у всіх кімнатах одночасно. У цьому «розумному» будинку допоможе система мультирум, яка розумно розподіляє звук і відео по всьому житлу. Ви можете налаштувати різну музику оповіщення в різних кімнатах, наприклад, в спальні вам підійде більш спокійна, негаласливим музика, а у вітальні або на кухні, можна поставити веселу, бадьору мелодію дзвінка.
«Розумний» відеодомофон напоготові, навіть коли ви відсутні, адже у нього є функція автовідповідача. Ви можете записати для гостей послання про те, що вас немає вдома, і при необхідності вони зможуть залишити вам своє повідомлення. Також відеодомофон -дворецький під час вашої відсутності завбачливо запише всіх відвідувачів (фото, відео, аудіо). Повернувшись додому, ви спокійно перегляньте всі записи і будете в курсі, хто до вас приходив.

Приємного відпочинку, сер!

Ще багатьом до душі функція, яка дозволяє передати виклик з домофону на мобільний телефон. Наприклад, сидите ви на риболовлі, а в цей час до вас додому хтось прийшов. На мобільний телефон вам надходить виклик і фото гостя, ви можете поспілкуватися з відвідувачем через мобільний. Це ваш колега по роботі, і ви не встигли передати йому дуже важливі документи? За допомогою телефону ви можете впустити одного в будинок, а потім так само, за допомогою мобільного, закрити за ним двері.

Все спокійно, сер!

Ваш «дворецький» стежитиме і за охороною вашого будинку, він зможе зробити знімки всіх, хто натискав на кнопку дзвінка, з відміткою часу, коли це відбувалося. Ви будете завжди спокійні за свою сім’ю, тому що відеодомофон захистить будинок від непрошених гостей і зробить ваше життя в «розумному» будинку ще більш комфортним та спокійною.

MimiSmartРозумний домофон – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse