fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Безпека

Безпека

Господар будинку, можеш спати спокійно!

Навіть в сотнях кілометрів від свого будинку ви не хвилюєтеся за його безпеку, тому що система охорони житла «Розумний Будинок», як надійний і вірний сторожовий пес, захищає його від непрошених гостей. 

Ви прокидаєтеся, засинаєте і спите всю ніч зі спокійною посмішкою, ви завжди впевнені в безпеці своєї дитини, навіть якщо вас немає вдома, ви із задоволенням відпочиваєте в саду, насолоджуючись тишею, затишком і спокоєм, ви знаєте, що ваш будинок – дійсно ваша фортеця . Все це завдяки тому, що «розумний» будинок оснащенийінтелектуальною системою охорони . Безпека абсолютно всіх приміщень будинку, а також прибудинкових територій – під найсуворішим контролем охоронної системи «Розумний Будинок» . Тому господар завжди в курсі того, що відбувається в його будинку.

Датчики – надійний захист

Величезну роль у створенні спокійної і безпечної атмосфери в будинку грають всілякі датчики, які забезпечують безпеку як всередині будинку, так і зовні. Без них неможливо уявити охоронну систему будинку та території поруч з ним.
Датчики відкриття дверей і вікон. Завдання цих датчиків повідомляти на центральну панель про будь-яких спробах проникнення через двері та вікна. При фіксуванні таких вторгнень датчик передає звуковий, світловий або мовний сигнал, і оповіщає господаря. Світлові або мовні сигнали відлякують порушників, у них не буде ні найменшого бажання випробовувати долю.
Датчики руху. Всередині будинку, а також по периметру житла, обов’язково встановлюються датчики руху. З їх допомогою охоронна система «Розумний Будинок» запобігає проникнення на територію будинку. Якщо датчик спрацює, господар відразу ж про це дізнається. Наприклад, якщо непрошений гість зробить спробу підійти до вашого паркану або перелізти через нього, відразу загориться яскраве світло, щоб якомога краще висвітлити порушника, та щоб камери стеження чітко його зняли. Порушник відразу зрозуміє, що з такою охороною жарти погані. Це геть відіб’є в нього бажання порушувати ваш спокій і безпеку.
Вигідно, що крім своїх датчиків система охорони використовує і всі ті, які вже встановлені у вас в будинку і на території. Приміром, якщо у дворі у вас є датчики руху для підсвічування доріжки, то система охорони цілком успішно задіє для своїх цілей і їх.

Датчики – «розумна» захист

Усі сигнали, які передають датчики, в тому числі і запис з камер відеоспостереження, в обов’язковому порядку вносяться в пам’ять системи, щоб господар завжди міг переглянути, коли і з якого датчика був переданий сигнал. Вести такий контроль можна навіть через мобільний телефон або комп’ютер, в будь-який зручний для господаря момент і в будь-якому зручному місці.
Система охорони «Розумний Будинок» дуже тісно взаємодіє з системою відеоспостереження , виконуючи одну загальну функцію – захист і збереження безпеки вашого будинку. Завдяки відеоспостереженню у охоронної системи завжди є повна інформація про всіх суб’єктів, що потрапляють на територію будинку, а охорона інформує систему відеоспостереження про будь найменших рухах в будинку і поруч з ним, щоб камери могли зняти потрібні моменти.
Також датчики можуть самі контролювати своє включення і виключення. Наприклад, ви йдете з дому, система повідомляє вам, що в якийсь із кімнат відкрито вікно, ви вирішили не закривати його. У такому випадку датчик відкриття цього вікна відключиться, а датчики руху в цій кімнаті будуть переведені в режим зниженої чутливості, щоб не було помилкових спрацьовувань через коливання штор. Кожному датчику можна задати свій рівень чутливості, щоб він не реагував, наприклад, на найменші коливання або на домашніх тварин.

Стій, хто йде?

Вірний друг і захисник – система охорони «Розумний Будинок» – попередить свого господаря про наближення небажаних гостей до воріт або забору будинку. Для цього встановлюється лазерна або емкостная система охорони периметра житла . І при будь-якому наближенні непрошених відвідувачів система буде реагувати так, як ви цього захочете: наприклад, буде різко включатися світло або лунати звуковий сигнал. Це відлякає зловмисників.
Також, за вашим бажанням на будь-який монітор в будинку буде виводитися відеофрагмент спрацьовування того чи іншого датчика.
Дуже зручна функція перегляду активних зон. На панелі відображається детальна карта всіх приміщень будинку, і на ній різними кольорами підсвічуються так звані активні зони. Тобто, ті місця, в яких в останній відрізок часу (1, 5, 10 хвилин) були якісь рухи та ін Колір зони залежить від часу, коли в ній відбувалося рух. Наприклад, вам здалося, що внизу був якийсь шум, ви можете швидко подивитися активні зони, і дізнатися, що ж там сталося.

Кнопка-рятувальник

Навіть якщо до вас в будинок проник підозрілий суб’єкт, ви завжди можете подати сигнал тривоги, всього лише натиснувши одну спеціальну кнопку, розташовану на кожній панелі в будинку. Кнопка передає тривожний сигнал на центральний пульт охорони і викликає допомогу. При цьому ваш «незваний гість» навіть не запідозрить, що ви вже повідомили про нього в відповідну інстанцію.

Свій чи чужий?

Читаючи про датчики русі та інших «наворотах» охоронної системи «розумного» будинку , ви цілком можете задатися питанням, як же система розуміє, на кого реагувати, а на кого – ні? Адже ви теж можете пересуватися по будинку вночі, наприклад, за склянкою води або чашкою чаю. Хіба в такому випадку не спрацює сигналізація? Виявляється, немає. Адже охоронна система на то і «розумна» охоронна система, щоб «знати» своїх і «відлякувати» чужих. Наприклад, якщо мешканці будинку мирно сплять у себе в спальнях, а в цей момент в будинок з вулиці проникне зловмисник, система моментально спрацює і вживатиме всі необхідні заходи для його знешкодження. А якщо хтось із членів сім’ї спуститься зі своєї спальні вниз на кухню, то система «дізнається» господаря і ніякого реагування не буде.

З охоронною системою «Розумний Будинок» господар по-справжньому може бути спокійний за свою сім’ю, будинок і майно. Ви будете почувати себе в цілковитій безпеці, а ночами спати міцно і спокійно не переживаючи, що хтось може порушити вашу мирну, затишну атмосферу будинку.

MimiSmartБезпека – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse