Безпека

Система “Розумний будинок” – це цілий комплекс, завдяки якому можна зробити проживання в будинку максимально комфортним. Не останнє місце в ряді достоїнств займає безпека. Умовно функції системи можна розділити на охоронні та інженерні. Кожна з них по – своєму важлива. Комплекс дозволить зберегти в цілісності майно власника. Але головне, що окремі компоненти можуть зберегти життя і здоров’я мешканцям будинку/квартири.

Датчики сигналізації

“Розумний будинок” включає в себе кілька компонентів, робота яких спрямована на розпізнавання різного роду небезпек. Всі пристрої, що входять в комплекс мають компактні розміри і чітко визначений функціонал.

Пожежна сигналізація

Цей вид датчиків реагує на наступні небезпечні побутові явища:

Коли спрацьовує пожежний датчик комплексу, відбувається автоматичне перекриття вентиляції. Таким чином блокується доступ кисню, що в свою чергу не дозволить поширитися вогню. Також в момент спрацьовування включаються вбудовані засоби гасіння пожежі. При виникненні загоряння система сама відключить газ і електрику, а також відправляє власнику квартири/будинку відповідне повідомлення. Люди, які в цей момент будуть перебувати в приміщенні, отримають відповідний сигнал встановленої пожежної сигналізації.

Газова Сигналізація

Ці датчики спрацьовують при виникненні найменшої витоку. Система відреагує миттєвим перекриттям газової труби на вході в будинок. Також буде запущена система вентиляції та оповіщення власника.

Датчик протікання

При виникненні аварійної ситуації цей пристрій перекриє водопровідну трубу. Власник системи також буде автоматично сповіщений про виникнення проблеми.

Датчик руху

Цей компонент важливий в разі тривалої відсутності мешканців будинку. Як тільки датчик руху отримає відповідний сигнал, в приміщенні запалиться світло. Господар отримає сповіщення про можливе проникнення і зможе оглянути всі кімнати будинку в режимі реального будинку. В окремих випадках клієнт може налаштувати спрацьовування сигналізації і автоматичний виклик співробітників служби охорони.

Це один з найважливіших датчиків. Завдяки йому господар зможе своєчасно отримати інформацію про несанкціоноване проникнення в будинок сторонніх осіб.При цьому спосіб не матиме значення. Це може бути злом вхідних дверей, розбите вікно і т.д. у момент проникнення система включить світло в будинку, сигналізацію, а також відеокамери. Згідно з налаштуванням, про ситуацію може бути оповіщена служба охорони.

Система відеоспостереження

Комплекс може бути встановлений окремо. Однак максимальний ефект для безпеки власника буде досягти тільки в комплексі з іншими компонентами (датчиками) системи «розумного будинку». Завдяки встановленому обладнанню відеоспостереження власник зможе спостерігати оцінювати і своєчасно реагувати на будь-які ситуації. При цьому мешканці можуть спостерігати за будинком в режимі реального часу, перебуваючи в одній з кімнат або ж в іншому місті і навіть країні. Така можливість особливо важлива для батьків, чия дитина часто знаходиться в квартирі один. Всі записи зберігаються на певному носії і можуть бути переглянуті в будь-який зручний для господаря момент.

Відео няня

Сучасні батьки можуть скористатися системою для контролю за життям і безпекою дитини. Функція особливо зручна для працюючих батьків. Спостерігати за життям дитини можна в режимі реального часу, незалежно від місцезнаходження власника.

Імітація присутності

Переважна більшість крадіжок, зломів та ін. злочинів пов’язаних з майном відбуваються під час відсутності власників. Досвідчені правопорушники можуть заздалегідь визначити час, протягом якого господарів гарантовано не буде вдома. При цьому тривалість відсутності часто не має ніякого значення.

Сучасний комплекс» Розумний будинок ” зможе забезпечити максимальний рівень безпеки житла завдяки окремому компоненту. Вбудовану систему безпеки можна заздалегідь запрограмувати на створення видимого ефекту присутності. У набір функцій входять наступні:

  1. Закриття / відкриття штор на вікнах;
  2. Звук музики, шум води та ін. шумові ефекти;
  3. Включення або відключення освітлення будинку;
  4. Імітація гавкоту собаки та ін.

Також, під час проникнення злочинця на територію або в одну з кімнат власник буде автоматично сповіщений. В цей же час вбудована система відеоспостереження почне зйомку.

Додаткові послуги

Вбудована система “розумного будинку” виконає поставлене завдання навіть при аварійному відключенні електроенергії. В такому випадку комплекс перейде на резервне живлення і відключити певні побутові прилади. При цьому власник зможе особисто контролювати роботу системи і своєчасно запустити генератор для підзарядки вбудованих акумуляторів.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка