fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Управління кліматом

Управління кліматом

Прогноз погоди в «розумному» будинку

Що таке «холодно», що таке «гаряче»? Такі питання можуть задавати тільки мешканці «розумних» будинків, тому що їм доступно автоматичне управління кліматом в будинку. Будинок сам круглий рік підтримує в кімнатах комфортну температуру, при якій і дихається легко, і працюється ефективно, і відпочивається затишно. Саме тому його мешканці забувають, що в будинку може бути дуже жарко, занадто холодно або вогко. У «розумному» будинку завжди прекрасна погода.

Очікується комфортна температура взимку

Комфортний клімат в будинку в холодну пору забезпечує ціла група опалювальних приладів: котли, радіатори, кондиціонери, системи підігріву підлоги і нагріву води. Ручне управління всіма цими елементами досить клопітно. Необхідно щоразу налаштовувати їх роботу відповідно до погодних умов, бажаннями мешканців будинку, часом доби і т.д. З системою клімат-контролю «Розумний Будинок» про це можна забути. Одним дотиком до панелі ви налаштуєте систему опалення таким чином, що у вашому будинку, в кожній кімнаті, буде постійно підтримуватися індивідуальна, комфортна для тієї або іншої кімнати, температура. Потрібно просто задати бажану температуру на панелі управління, і будинок сам визначить, яке устаткування і на якій потужності краще і раціональніше використовувати для досягнення поставленого завдання.
З клімат-контролем «Розумний Будинок» можна контролювати роботу кожної окремо взятої батареї в будинку, це дуже зручно і вигідно за енерговитратами.
Система також реагує на зовнішню температуру. Вона не тільки виводить ці дані на панель, але й у зв’язку з ними коригує клімат в будинку. Якщо вулична температура піднімається або опускається, система коректує роботу опалення так, що температура в будинку залишається комфортною, і при цьому значно заощаджуються енергоресурси.
Також система робить аналіз роботи котельні, інформує про несправності або нестачі палива, перекриває надходження газу або води при витоку.

Буде дотримуватися температурний режим

Всі опалювальне обладнання будинку буде працювати за заданим режимом. Якщо в будинку встановлено кілька котлів різних типів, наприклад, газовий і електричний, то можна задати параметри, коли вони працюють разом, коли по черзі, коли кожен окремо. Наприклад, вночі вартість електроенергії дешевше (40% від звичайного тарифу), тому вигідніше використання електрокотел. А днем ​​дешевше використовувати газовий. Якщо ж один котел не справляється, система це “розуміє”, і підключає обидва.
Також можна налаштувати систему таким чином, щоб, коли вулична температура – не нижче -150, приміщення нагрівалося за рахунок кондиціонера (котли допоможуть, якщо він не буде справлятися), а при температурі нижче -150буде працювати більш потужне обладнання.
Завдяки системі управління кліматом «Розумний Будинок» можна значно заощадити енерговитрати і продовжити час служби системи, так як вона розумно розподіляє роботу теплоносіїв, відключаючи ті прилади, в яких у даний момент немає необхідності.

Пол прогріється до потрібної температури

Важливою умовою комфорту в будинку є також теплі підлоги, так як вони не тільки створюють затишок, дозволяючи ходити вдома босоніж, а й використовуються для обігріву будинку. Вночі система буде автоматично вимикати тепла підлога, і заздалегідь підігріє його перед вашим пробудженням. Крім того, терморегулятор теплої підлоги дозволяє запрограмувати режим його роботи на кожен день тижня.

Затишна атмосфера збережеться в кожній кімнаті

Ви зможете запрограмувати роботу кожної батареї, кондиціонера, фанкойла так, що в різних приміщеннях температура і вологість повітря буде різною. Наприклад, система буде стежити за тим, щоб уночі в спальні зберігалася комфортна для сну температура (16-180), а до вашого пробудження температура буде плавно підніматися. Або можна задати налаштування, щоб в дитячій постійно трималася необхідна для дитини температура (найбільш комфортними вважається 220вдень і 16-180вночі). А в коридорах, коморах і інших нежитлових приміщеннях буде дотримуватися мінімальна температура. У кухні, ванній, кінотеатрі можна також буде підтримуватися мінімальна температура, але підвищуватися тоді, коли там знаходяться мешканці.

Погода в домі не відхилиться від графіка і сценарію

Управляти кліматом можна і відповідно до встановленого графіка і сценаріями. Якщо ви, наприклад, буваєте вдома тільки у вихідні або вечірньо-нічний час, система буде зберігати в будинку мінімальну температуру, економлячи енерговитрати, а до вашого приходу (у певний час) створить в будинку комфортні умови. Або якщо ви їдете у відпустку, ви можете налаштувати систему управління кліматом на економічний режим, а в заданий вами день і час вашого повернення, в будинку встановиться комфортна температура.
Управляти кліматом можна і на відстані. Щоб до вашого приходу в будинку було тепло, нагрілася вода для прийняття ванни, достатньо відправити команду з мобільного телефону. І до зазначеного часу, будинок буде готовий зустріти своїх господарів теплом і затишком.

Влітку збережеться приємна прохолода

Клімат-контроль допоможе налаштувати роботу кондиціонерів. Влітку вони будуть працювати на охолодження приміщень в оптимальному режимі, при якому буде підтримуватися комфортна температура і будуть заощаджуватися енергоресурси. Повітря в будинку буде охолоджуватися до заданої температури, і не буде змінюватися в залежності від зміни погодних умов (підвищення або зниження зовнішньої температури). Навіть у найспекотніший літній день у вас в будинку буде приємна прохолода.

MimiSmartУправління кліматом – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse