Клімат

Система “Розумний будинок” давно перестала бути розкішшю. Комплекс елементів робить життя свого володаря комфортною і значно економить його час. Додатковою перевагою є економія. » Розумний ” кліматична система дозволить оптимізувати використання енергетичних ресурсів. Контроль поширюється на системи опалення, кондиціонування, вентиляції і т.д. При цьому в межах будинках буде створений оптимальний, для кожного члена сім’ї, мікроклімат.

Система опалення

Використання комплексу дозволить значно заощадити споживання енергії. Потрібний результат буде досягнутий при відключенні контурів опалення в приміщеннях. В яких в даний конкретний момент часу відсутні люди. Також господар будинку може управляти температурними значеннями за допомогою пульта дистанційного керування. Крім економії використання “розумного” комплексу робить життя всіх членів сім’ї більш комфортною.

Функціонал системи опалення

Встановлюючи пристрої регулювання клімату, користувач стає володарем наступних можливостей:

  1. Різні варіанти регулювання. За допомогою ручної або автоматичної системи власник може контролювати роботу окремих пристроїв, стежити за температурними показниками і коригувати їх за допомогою включення або відключення окремих приладів. До них відносяться радіатори, тепла підлога, конвертери і т.д. відповідні датчики будуть передавати інформацію на блок управління.
  2. Пам’ять. Встановлена програма збереже всі налаштування та ін. інформацію незалежно від подачі електроенергії.
  3. Автоматичний режим роботи. Користувач може керувати системою за допомогою мережі Інтернет. Місцезнаходження власника при цьому не має ніякого значення. Змінити налаштування програми можна за допомогою пульта дистанційного керування або через Персональний комп’ютер.
  4. Автоматичний режим роботи. Користувач може керувати системою за допомогою мережі Інтернет. Місцезнаходження власника при цьому не має ніякого значення. Змінити налаштування програми можна за допомогою пульта дистанційного керування або через Персональний комп’ютер.
  5. Економія. Всі грошові кошти, вкладені в установку системи «розумного» клімат-контролю окупляться за рахунок зменшення витрати енергетичних ресурсів на опалення.

Не менше значення має і безпека. Система оперативно відреагує на будь-яку можливу аварійну ситуацію. Це може бути розрив труб опалення, несправність електричного кабелю окремого приладу і т.д. після виявлення аварійної ситуації власник відразу ж отримає відповідне повідомлення. Примітно, що система може заздалегідь просигналізувати про можливу несправність до її фізичного прояву.

Управління вентиляцією

Для максимального комфорту мешканців будинку, розробники “розумного” комплексу передбачили можливість регулювання роботи повітроводів. За правильне виконання поставленого завдання відповідають повітряні клапани. Ці пристрої встановлюються на припливних і припливному – витяжних воздуховодах. Як тільки користувач запускає систему, клапан починає працювати. Зв’язок в даному випадку забезпечує вісь, що з’єднує елемент з електроприводом, підключеним до системи центрального управління «розумного будинку».

Для контролю над витратою повітря, комплекс використовує відповідні регулятори. Ці пристрої встановлюються на кінцевих гілках домашніх повітроводів. Для додаткової економії, а також ефективного використання теплого повітря кімнат використовується окрема схема побудови. Суть полягає в тандемі припливному-витяжної вентиляції і рекуператора.

Управління системою кондиціонування

Сучасні системи кліматичного контролю можуть охолоджувати, а також нагрівати приміщення. Також за допомогою кондиціонерів можна фільтрувати повітря або зволожувати його. “Розумний будинок” зможе виконувати контроль і регулювання роботи кожного окремого компонента спліт – системи. При цьому від власника буде потрібно мінімум уваги і сил.

Підключаючи систему “розумного будинку” до кондиціонерів, користувач автоматично стає володарем наступних переваг:

  1. У кожній кімнаті буде підтримуватися оптимальний температурний рівень;;
  2. Встановлена система контролю буде стежити за безпекою при тривалій відсутності господаря;
  3. Економія-пристрій швидко окупитися за рахунок використання відповідних режимів.

Під час монтажу господар може вибрати два варіанти організації системи кондиціонування – централізованої або установка внутрішніх блоків для кожної кімнати. При цьому існує можливість налаштування комплексу заздалегідь. Другий варіант-Регулярний ручний контроль роботи системи кондиціонування.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка