fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Управління системою поливу

Управління системою поливу

Прохолодний злива в жаркий день

Скільки разів ви намагалися привести в порядок свою присадибну ділянку? Скільки разів висаджували свої улюблені квіти в клумбах і розчаровано зітхали, коли вони не доживали до наступного сезону? Вам не вистачало часу на полив, зрошення і ретельний догляд за вашим газоном! З системою поливу «Розумний Будинок» ваш газон буде краще, ніж на футбольному полі, а квітами будуть милуватися, як в ботанічному саду!

«Дощ» за розкладом

Що таке система поливу в «розумному» будинку? Це економія вашого часу і сил! З нею ви можете забути про «поливалки» і довгих шлангах, в яких легко заплутатися. Тепер вам досить задати необхідні параметри на панелі управління «Розумного будинку», система дуже проста і не завдасть вам складнощів. Таймер подбає про точність часу поливу, визначеної вами тривалості поливу в конкретному заданому секторі. З вказаної тривалістю заб’ють срібні цілющі струмені. А спеціальні датчики вологості грунту допоможуть скорегувати роботу системи, забезпечуючи потрібну вологість грунту на потрібних ділянках вашого чудового саду.
Турботою будуть оточені та кімнатні рослини. До них підведені спеціальні тонкі трубочки. З них у заздалегідь визначений час подається потрібну кількість води, для кожної рослини – своє. Кожна квітка, як і кожен сектор ділянки, вимагають певного догляду за ними, система подбає, щоб кожна квітка і сектор отримав свою потрібну дозу рятівної вологи.

Після дощику в четвер

Якщо на вашій ділянці пішов дощ, то система автоматичного поливу скасує свій «дощ», оскільки вже досить випало опадів на ваш сад. Ще ваш ділянку ніколи не буде дуже вологим або сухим, система сама буде стежити за рівнем вологи в газоні. По всьому газону розташовані датчики, які стежать, за вологістю грунту і, якщо потрібно, щоб ваш газон отримав ще порцію дощу, то вони просигналізує про це систему поливу газону, і вона в ту ж хвилину усуне недоліки вологи .

Прямо в десяточку

Як часто буває, що ви поливаєте свої квіти, і все без толку: вони в’януть і не радують око? А все тому, що не завжди вода доходить до коренів рослин! Тут до вас на допомогу прийде система крапельного поливу. З нею вода живить безпосередньо коріння рослин, а не розпорошується незрозуміло куди. Це буде економити воду і допоможе вашим рослинам ввібрати дану вологу на всі сто відсотків. Тепер вам не треба турбуватися, що в самий жаркий день ваші квіти залишаться без води, адже крапельки води потраплять точно в ціль.

Система автоматичного поливу «Розумний Будинок» – ваш особистий садівник, який дбає про здоров’я всіх рослин і красу вашого чудового саду. Ваш двір буде вічно зеленим і квітучим.

MimiSmartУправління системою поливу – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse