Управління системою поливу

07 Березня 2021

Розумний будинок-це сучасний механізм контролю, який забезпечує узгоджену комунікаційну роботу, як електрика, опалення, безпека та багато іншого. Централізований контроль за будинком з можливістю налаштовувати необхідні параметри відповідно до власних потреб, можна заощадити достатньо часу, коштів і ресурсів.

Система Розумний будинок включає в себе такі послуги, як:

Також система Розумний будинок відмінно підходить для віддаленого управління, хто має заміську віллу, котедж, приватний особняк, промислові та виробничі установи.

Основні моменти в системі поливу Розумний будинок

Система поливу має чітку установку, коли і в який час потрібно включитися. Щоб система поливу MimiSmart працювала справно, необхідно враховувати деякі нюанси: яка температура води, вологість повітря і землі, коли вимкнеться. А якщо у вас на ділянці є кілька зон, які вимагають зволоження, необхідно встановлювати певний час на полив.

Щоб встановити відповідний рівень поливу, необхідно знати, в якій зоні та чи інша потрібна вологість, тому будуть встановлюватися спеціальні датчики з певною чутливістю. Завдяки спеціальному контролеру, буде проаналізована вологість, температура, дощ, і коли необхідно полити зону. Потім, необхідно перевірити резервуар, спеціальне відділення для наповнення води, якщо звичайно такий встановлений.

Крім вище сказаного, контролеру властиво розпізнати, чи є на газоні людина. І якщо датчики відреагують на найменший рух, то полив буде скасований до моменту, поки люди не підуть.

Управляється полив MimiSmart з автоматичною установкою заданих налаштувань. Але кожен власник своєї ділянки, може за допомогою дистанційного керування стежити за поливом, тобто включати тоді, коли необхідно.

Переваги системи поливу MimiSmart

Завдяки ефективності системи поливу MimiSmart гарантується економічність при витраті ресурсів і оплаті за водопостачання. А полив, який використовується відповідно до розкладу, зможе перетворити зовнішній вигляд газонів і всього саду в цілому.

Система поливу MimiSmart має автоматичне регулювання за встановленими обсягами. Господар самостійно встановлює часовий інтервал, через який буде включатися полив. Тепер не потрібно вручну розмотувати шланг, приєднувати його до крана, який проведений в сад, і здійснювати полив, постійно проходячи по всьому периметру. Завдяки системі Розумний будинок можна встановити свої налаштування і якщо є необхідність, то регулювати подачу водяного постачання в сад.

За допомогою системи Розумний будинок, полив буде скасований, якщо раптом почнеться дощ. А в жаркий і спекотний час, система поливу MimiSmart автоматично включить датчики, щоб зволожити грунт за допомогою крапельного поливу. Таким способом грунт зможе отримати потрібну кількість води, яка зволожить кореневища у рослин, в певній зоні, а не по всьому саду.

На сьогоднішній день, крапельний полив став затребуваним для сільського господарства, тому що це найефективніший і дієвий спосіб, для повного проникнення вологи всередину грунту.

Компоненти системи поливу MimiSmart

Автоматична систему поливу представляє таку конструкцію, як:

Контролер – це механізм, який поєднує в собі процесор і клапан з електричним магнітом. Тим самим за допомогою нього вся система працює автоматично, а також дозволяє встановлювати точний час по початку і завершення поливу. Також, він є контролюючою ланкою при подачі води на певну ділянку газону і саду.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка