Універсальний пульт

07 Березня 2021

Практично будь-яка сучасна побутова техніка має пульт управління. Велика кількість пультів може замінити одна «розумна» модель.

Універсальний пульт є пристроєм, призначеним для забезпечення комфорту і підключення до нього необхідних пристроїв.

Пристрій універсального пульта являє собою сенсорну панель, на якій вказуються назви приладів, підключених до нього. Пульт має набір стандартних кнопок – для перемикання каналів, регулювання гучності, встановлення таймера та інші.

Переваги універсальної моделі пульта

Універсальний дистанційний пристрій характеризується наступними перевагами:

Вибір універсального пульта

В даний час є безліч моделей універсальних пультів дистанційного керування, які підтримують різноманітні пристрої.

При виборі моделі універсального дистанційного пристрою необхідно враховувати наступні моменти:

Крім того, слід врахувати, скільки пристроїв може підтримувати пульт. Як правило, це вказується виробником в характеристиках пристрою. Рекомендується купувати пульт з підтриманням приладів більш, ніж є в даний момент. Так можна уникнути неможливості підключення нових приладів.

Перед придбанням моделі пульта слід ознайомитися з варіантами пристроїв, наприклад, в мережі Інтернет, почитати інформацію на різних форумах. Крім того, слід потримати пульт в руці і оцінити зручність користування.

Типи універсального пульта

При виборі універсального дистанційного пристрою слід враховувати і тип пульта.

Заздалегідь запрограмовані моделі

Такий тип пульта оснащений попередньо завантаженими кодами для побутової техніки. Недоліком таких моделей є несумісність з новими придбаними приладами та обладнанням, який має кодовий набір, невідомий для моделі даного пульта дистанційного керування.

Інтелектуальні моделі

Такі моделі пультів спочатку мають базу попередньо завантажених кодів, але і можна додавати коди нових приладів нескінченно.

Підключення

Налаштування універсального пульта дистанційного керування досить проста. Попередньо необхідно уважно вивчити інструкцію і покрокові дії.

Стандартним способом є використання інфрачервоного порту. Для цього необхідно активувати простий пульт, призначений для даного прилад, і одночасно універсальний, який перехопить сигнал і запам’ятає використовуваний код. Пульт необхідно налаштувати один раз, далі пристрій самостійно буде підключатися до зазначеної техніки.

Більш сучасним рішенням буде використання відповідної програми. Слід враховувати, що даний тип програмування можливий при сучасній моделі універсального пульта, який зможе приймати коди через смартфон або планшет.

Єдиних налаштувань універсального пульта немає, для кожного приладу і бренду є свій алгоритм дій.

На закінчення

Заміна всіх наявних в будинку пультів одним пристроєм допоможе вирішити багато проблем. Головне, правильно вибрати модель універсального пульта, щоб він був сумісний з усім домашніми приладами.

Універсальний пульт-одна з функцій системи розумного будинку MimiSmart, яка встановлюється в комплексі з іншими функціями розумної системи.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка