fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Універсальний пульт

Універсальний пульт

З пультом по життю

Пам’ятаєте фільм «Клік. З пультом по життю », де герой отримав в подарунок універсальний диво-пульт, який міг управляти не тільки всіма електроприладами в будинку, але і людьми, і навіть життєвими ситуаціями? Універсальний пульт системи «Розумний Будинок», звичайно, не зможе зупинити час чи відмотати його вперед, але він теж вміє не мало. Тільки взявши його в руки і спробувавши в дії, ви будете задаватися питанням, як жили весь цей час без такої «чарівної палички», яка виконує практично будь-які бажання господаря.

Бажаю один диво-пульт замість стоси звичайних!

Тепер вам не потрібно в купі всіляких пультів від домашньої техніки шукати необхідний, забуваючи, який пульт від якого приладу, тому що всю цю гору замінює один – універсальний, «розумний» пульт, судячи з його практично безмежним можливостям, він – просто вундеркінд! Такий пульт з легкістю впорається з керуванням будь-якого побутового приладу в будинку, словом, всього, що включається в розетку. Одним натисненням кнопки ви запустите або відкоригуєте роботу будь-якої техніки в будинку. «Розумний» пульт стане незамінним домашнім помічником для господарів.

Бажаю найсучасніший і модний пульт!

Наш універсальний пульт являє собою кольорову сенсорну панель з великим екраном (діагональ 25 см) і панель з екраном трохи менше (діагональ 10 см). Їх можна повісити на стіну, а можна переносити з кімнати в кімнату. Панелі встановлюються на стані в одному або декількох найзручніших місцях в будинку. Можна помістити панель, наприклад, поруч із вхідними дверима. Тоді, входячи в будинок, ви відразу можете натиснути на панелі одну кнопку, яка запускає сценарій «Господарі будинку»: налаштовує телевізор на необхідні канали, включає улюблену музику, готує гарячу каву. Загалом, можливі будь-які дії на ваш розсуд. Або ви можете переносити панель в те місце, де вона необхідна. Конфіденційність розташовують величезною пам’яттю, яка дозволяє керувати всією складною інфраструктурою «розумного» будинку.

Бажаю простий в управлінні пульт!

Легким дотиком до екрану панелі господар вибирає прилад, роботу якого потрібно відрегулювати, і задає необхідні настройки.
При натисканні на кнопку сигнал по wi-fi передається на інфрачервоний передавач, який в свою чергу надсилає його потрібної техніки в будинку.
Техніка отримує сигнал, і починає працювати саме так, як цього побажав господар.
Величезний плюс, що не потрібно спеціально спрямовувати пульт на необхідний прилад, щоб включити або вимкнути його, це можна зробити, перебуваючи в будь-якій кімнаті будинку.

Бажаю пульт, який все схоплює на льоту!

Якщо система “Розумний Будинок» не знає, як управляти деякими приладами в будинку, – це не проблема. Адже у вас є «розумний» пульт, який сам навчається, схоплюючи все на льоту.
Вивчаючи, як працює звичайний пульт до приладу, пульт запам’ятовує всі його дії і надалі може їх повторити.
Припустимо вам потрібно навчити універсальний пульт керувати телевізором. Немає нічого складного. На панелі натискаєте кнопку навчання, берете звичайний пульт від телевізора і з його допомогою вмикаєте телевізор. «Розумний» пульт зчитує цю дію і вносить в пам’ять системи як функцію «включення телевізора».
Потім «розумний» пульт навчається, як перемикати канали, і т.д. Після такого пізнавального «уроку» універсальний пульт самостійно управляє телевізором. За таким же принципом «розумний» пульт копіює роботу будь-якого звичайного пульта від будь-якого приладу в будинку.

Бажаю все контролювати одним дотиком!

Тепер вам зрозуміло, що завдяки такій «чарівної палички», як універсальний пульт, можна контролювати будь-які дії і функції кожного електроприладу в будинку одним дотиком пальця до потрібної кнопки на панелі. Заплутатися в її інструкції неможливо, тому що вона має російське меню і зручний зрозумілий інтерфейс.
Без універсального пульта, дійсно, як без рук. Саме він робить життя в будинку по-справжньому зручною і комфортною.
Господар оточений затишком і відчуває себе в повній безпеці.

MimiSmartУніверсальний пульт – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse