Опалення

Програмно-апаратний комплекс MiMiSmart забезпечує управління системами пристроїв, здатних без участі людини виконувати дії і вирішувати поставлені завдання. Опалювальна система, керована MiMiSmart, дозволить підтримувати комфортний мікроклімат, раціонально використовуючи енергоресурси.

Які проблеми вирішує установка MiMiSmart

При відсутності автоматизованої системи, управляти роботою опалювальних елементів-радіаторів, теплої підлоги, кондиціонера, котла можна тільки в ручному режимі. Використання MiMiSmart дозволяє вирішити наступні проблеми:

Як працює MiMiSmart

Система управління опалювальною системою складається з:

Будь-які коливання температури фіксуються датчиками, які передають дані на пов’язаний з усіма пристроями кліматичний контролер. Логічний пристрій обробляє отриману інформацію і порівнює її значення зі значеннями, які були задані користувачем. На підставі результатів порівняння контролер подає команди сервоприводам:

Аналогічна схема використовується для зміни налаштувань теплої підлоги, фанкойла, а також систем сніготанення і анти обмерзання.

Крім управління елементами системи опалення, контролер видає в ефір інтерфейс, які доступний на мобільних пристроях. За рахунок підключення до інтернету забезпечується віддалене управління настройками опалювальної системи

.

Управління опаленням

За допомогою MiMiSmart можна створити і змінювати сценарії опалення, вказуючи час і дні тижня, як у всьому будинку, так і в обраних приміщеннях. Досить одного натискання в щоб вибрати оптимальний режим опалення:

Не обов’язково опалювати весь будинок, підтримуючи однакову температуру у всіх приміщеннях. Управління радіаторами опалення та регулювання температури теплої підлоги дозволяє оптимізувати комунальні витрати – можна зменшити температуру або відключити Обігрів в кімнаті для гостей і підсобних приміщеннях.

Можливість змінювати режими опалення знижує на третину споживання енергоресурсів. Йдучи з дому, включайте режим “економ”, який буде підтримувати в будинку мінімальну температуру. Перед приходом активуйте режим “комфорт” для того, щоб прогріти будинок.

За допомогою фанкойла регулюйте подачу тепла і потужність вентиляції-встановіть автоматичний режим кондиціонування повітря або керуйте системою в ручному режимі за допомогою пульта.

Сніготанення і антиобледеніння

Системи сніготанення і антиобледеніння забезпечують збереження покрівельних і водостічних систем, а також безпеку мешканців будинку, мінімізувавши ризик травматизму в холодну пору року. MiMiSmart дозволяє налаштувати автоматичне включення систем сніготанення і антиобледеніння при зниженні температури, щоб не допустить утворення криги на даху, водостоках, ганку, сходах і тротуарних доріжках. Як тільки температура знизиться до певної позначки, відбудеться активація систем, які запрацюють в режимі «Обігрів».

Як змінювати налаштування опалення

MiMiSmart забезпечує дистанційне зміна налаштувань опалення. Управління проводиться за допомогою планшета або смартфона з GSM-модулем, на якому встановлено спеціальний додаток.

На екрані мобільного пристрою відображається схема будинку і розташування всіх приміщень. Функція зонування дозволяє розділити будинок на кілька зон, для кожної з яких може бути обраний індивідуальний режим опалення.

При виникненні будь-яких збоїв в роботі системи опалення, настройка і відновлення параметрів проводяться техпідтримкою MimiSmart віддалено, що забезпечує мінімальний термін усунення неполадок.

Картинка. Інтерфейс біржі передбачає функцію вставки тільки ліцензійних картинок. Тому розміщую посилання на картинки.

https://i.ytimg.com/vi/Dn_R-JYO1EE/maxresdefault.jpg

https://udobniy-dom36.ru/wp-content/uploads/2019/02/dizajn-bez-nazvaniya-4-1024×576.png

https://i.ytimg.com/vi/WGw01sPWRwg/maxresdefault.jpg

https://play-lh.googleusercontent.com/4fUM9_NVB2IL8SDEX0kFAT5hHU1b-rZRhTTnO58Us_LtqEWoA27LxVhrX3XljwL49GK2=w14

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка

    Інші функці