Телефон: 0800-300-335
Eng Рус Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн

Управління освітленням

Один день в будинку з «розумним» світлом

Будинок, який сам управляє своїм освітленням: по заданому господарем сценарієм включаються і вимикаються лампочки і світильники, у визначений час запалюється вечірнє освітлення, вночі будинок сам вимикає світло у всіх кімнатах … Це вже не фантастика чи мрії, це реальність. Тому що є система «Розумний Будинок», яка розумно керує всіма інженерними системами будинку, і в першу чергу освітленням.

Ранок у будинку з «розумним» світлом

У «розумному» будинку настає ранок (саме в той час, який ви самі визначите). Над узголів’ям ліжка, на якому солодко сплять господарі, поступово включається підсвічування, повідомляючи їм про настання нового дня.
Штори або жалюзі, як за помахом чарівної палички, повільно відкриваються, впускаючи в кімнату денне світло. Господарі прокидаються і йдуть у ванну. І тут не треба намацувати на стіні вимикач світла, тому що є датчик руху.
Він визначить присутність господарів, і світло запалиться сам. А коли господарі покинуть ванну, світло самостійно згасне.

Початок дня в будинку з «розумним» світлом

Настав час бігти на роботу, їхати по справах або на важливу зустріч. Потрібно йти, а світло горить в декількох кімнатах, немає необхідності оббігати весь будинок, щоб вимкнути його.
Одним натисканням кнопки на панелі, яка розташована в самому зручному для господарів місці або в декількох місцях, відключається весь світ одночасно.

Полудень в будинку з «розумним» світлом

Опівдні в будинку нікого немає, будинок живе своїм життям. Господарі відсутні, але вони не хвилюються, що з їхнім будинком може щось трапитися. Освітлення працює таким чином, що створюється враження, що мешканці знаходяться вдома.

Вечір в будинку з «розумним» світлом

Як і кожен вечір в певний час на ганку будинку включився світло. До будинку під’їхала машина господарів. Залишивши машину в гаражі, вони йдуть за провідною до ганку доріжці.
Реагуючи на їх присутність, автоматично включається підсвічування доріжки, прокладаючи їм шлях до будинку, і повільно згасає позаду них. У коридорі включився м’яке світло, гостинно зустрічаючи мешканців.
Господарі приїхали додому в компанії друзів. Саме час влаштувати спільний перегляд фільму. Гості сідають зручно перед телевізором, запускається спеціальне освітлення для перегляду кіно: світло поступово гасне,
а коли фільм закінчується, поступово запалюється. Після кіносеансу компанія переміщається у вітальню до бару. Одним натисканням кнопки на панелі системи господар включає спеціальне освітлення «Вечірка»: приглушене світло,
різнокольорові вогні, як на танцполі. Це незабутній затишний вечір в «розумному» будинку.

Ніч в будинку з «розумним» світлом

Коли в «розумному» будинку настає ніч, освітлення переходить в сплячий режим. Скрізь гасне світло. За бажанням господарів м’яка приглушена підсвічування в кімнатах буде включатися тільки тоді, коли хтось з родини прокинеться
і захоче пройти на кухню чи в іншу кімнату.