fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Що вміє Розумний Будинок » Басейн

Басейн

У басейн, як на курорт

Басейн «розумного» будинку завжди готовий зустріти своїх господарів теплою, кришталево чистою водою, приємним расслабляющим масажем хвиль, затишною і спокійною атмосферою. Це власний тропічний куточок прямо у вас вдома. І вам не потрібно турбуватися про те, щоб підтримувати в цьому куточку прекрасну «погоду» і чистоту. Про це вже подбав «Розумний Будинок».

Басейн з самообслуговуванням

Лише одного разу налаштувавши систему управління басейном «Розумний Будинок» на потрібний лад, ви можете більше не турбуватися про те, що потрібно вчасно набрати воду, підігріти її, очистити. Адже система сама піклується про це. Можна і значно заощадити на сервісі. Послуги спеціальних служб з очищення та ремонту басейну більше не знадобляться. Робота вашого басейну – під суворим контролем системи «Розумний Будинок».
У точно заданий час вода в басейні нагрівається до потрібної температури, створюється комфортна температура повітря, вологість регулюється, підігріваються зони біля басейну, щоб було затишно ходити босоніж. Ви приходите в уже заздалегідь підготовлене для вас приміщення і з задоволенням плаваєте.
Система сама стежить за наповнюваністю басейну, змінює воду, контролює роботу всього необхідного обладнання: фільтрів, насосів і т.д., очищає басейн. А якщо сама не справляється, інформує господарів про засміченість, протечках або необхідності зміни фільтрів спеціальним сигналом або виводячи цю інформацію на панель управління.

Басейн – куточок прохолоди

Влітку басейн стане для вас куточком прохолоди та свіжості. Температура води завжди буде комфортною для літньої спеки, щоб можна було освіжитися і приємно відпочити поруч з басейном. Якщо басейном не користуються довгий час, можна натиснути всього одну кнопку на панелі, і накрити водну гладь, захищаючи від пилу.
Під спекотним літнім сонцем вода в басейні випаровується, але система «Розумний Будинок» контролює рівень води в басейні. Якщо він опуститься нижче встановленого, басейн автоматично поповнить водні запаси.
Можна керувати басейном і через Інтернет або по мобільному телефону. Якщо ви повертаєтеся додому, провівши день під сонцем, і вам хочеться зануритися в прохолоду басейну, просто відправте повідомлення системі, і до вашого приїзду басейн буде готовий.

Басейн – домашній курорт

Саме басейн – є тим місцем в будинку, де хочеться відпочити і розважитися, забути про щоденні турботи, напружених буднях і з головою зануритися в найчистішу воду. Це місце, куди хочеться запросити друзів і влаштувати запальну вечірку. А «розумний» басейн – це місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Адже він сам створює незабутню атмосферу відпочинку. Одним натисканням кнопки на панелі можна запустити в басейні сценарій «Вечірка»: жваво заб’ють фонтанчики і гейзери, обволікаючи приємним шумом бризок, включиться водоспад, запалиться спеціальне підсвічування і заграє весела музика. А якщо ви хочете тиші і релаксу, виберіть сценарій «Відпочинок», і в басейні заструменить спокійні струмочки, заколисуючи своїм дзюрчанням, включиться романтична мелодія. Занурюючись у воду, ви теж зможете чути улюблену музику: під водою встановлюються спеціальні динаміки, і під водою гратиме музика, яку не чути зовні.
А щоб влаштувати в своєму басейні справжній SPA-курорт, використовуйте хромотерапія – міняйте підсвічування води в басейні, як вам завгодно, створюючи незабутню колірну гамму водної гладі.

«Розумний» басейн – це дивовижний райський куточок, який тонко вгадує ваш настрій і ваші бажання. Переступивши поріг басейну, ви потрапляєте в справжній тропічний курорт, який для вас створює система «Розумний Будинок».

MimiSmartБасейн – Розумний Дiм MimiSmarthttps://www.smarthouse.ua/wp-content/uploads/2019/03/logo.png
Презентація Розумного Дому SmartHouse