fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Управління відеоспостереженням за допомогою розумного будинку

Управління відеоспостереженням за допомогою розумного будинку

Завдання щодо повного контролю над територією вашого будинку допоможе вирішити Розумний Дім для відеоспостереження. Така функція – одна з найбільш затребуваних і привабливих в інтелектуальних системах управління житлом, особливо, якщо у вас заміський будинок.

Можливості розумних систем контролю відеоспостереження

Розумне відеоспостереження має дві основні функції:

У комплекс вбудовані, крім камер, датчики руху, перетинання кордону об’єкта, відкривання і закривання дверей. Для роботи камер можуть бути прописані різноманітні сценарії. У разі, наприклад, тривалої відсутності господарів комплекс може бути переведений в режим очікування. Тоді камери починають знімати лише в момент фіксації датчиком руху. У разі, якщо виявлено порушення, сигнал надходить на пульт охорони і господареві.

В архітектуру комплексу відеоспостереження Розумний Дім може бути вбудована і функція контролю доступу. Така можливість дуже затребувана в офісах і готелях.

Система відеоспостереження Розумний Дім дозволяє записувати відеофрагменти, зберігаючи їх у пам’яті пристрою. Таким чином, ви можете завжди простежити, з якої причини і в який час сталася спрацювання.

Камери фіксують все, що відбувається на території, і дозволяють дистанційно простежити, що відбувається в будь-якій точці будинку і на території ділянки. При необхідності ви зможете перевіряти, як працюють помічники по господарству, наскільки відповідально няня доглядає за дитиною. Записи зберігаються в архіві великого обсягу, їх легко знайти і переглянути.
Все управління ведеться за допомогою тачскрін-панелі, віддалено можна контролювати і за допомогою смартфона. Панель управління фірми Apple настільки проста в роботі, що ви зумієте скористатися всіма функціями відеоспостереження і прописати будь-яку кількість сценаріїв. Якщо ж ви перебуваєте за межами країни, контролювати можливо і зі свого смартфона.

Замовте у нас

Наша компанія SmartHouse розробляє програмне забезпечення і реалізує комплексні решеніявідеонаблюденія Розумний Дім. Ми маємо величезний досвід, і при роботі врахуємо всі ваші побажання. Ми зробимо так, щоб система працювала максимально ефективно. Ми гарантуємо надійність і високу якість послуг.

Установка систем відеоспостереження Розумний Дім дасть кожному нашому клієнту впевненість у безпеці свого житла.

Презентація Розумного Дому SmartHouse