Навіщо потрібен розумний будинок?

У 1950 році відомий письменник Рей Бредбері написав історію “буде ласкавий дощ”. У ній він описав будинок, який опинився без власників. Все в будинку продовжує працювати як і раніше. Піч мимовільно готує обіди, ворота відкриваються самі, годинник підказують про час.

Яскравий приклад системи” розумний ” будинок, чи не так? Як відомо, комфорт і затишок складаються з дрібних деталей. Дана конструкція допомагає автоматизувати всі повсякденні домашні процеси, тримає під контролем все, що відбувається в будинку, бере всю роботу на себе.

Вам не доведеться хвилюватися, включили ви праска перед відходом, встаючи вночі не потрібно в потемках Шукати вимикач, він запалиться машинально. “Розумний” будинок все виконає за вас, варто тільки дати йому команду через смартфон.

Навіщо потрібен” розумний ” будинок

“Розумний будинок” зробить ваше життя елементарніше, комфортніше і економніше.

Перевага
простота застосування, достатньо лише телефону для управління
контроль функціонування вимикачів
економія електрики
контроль роботи опалювальних приладів
відстеження функціонування кондиціонерів, пральної машини та інших домашніх приладів, аж до робота-пилососа
інтегровані елементи безпеки (датчики руху, сигналізація, датчики для усунення пожежі, затоплення)
відеоспостереження
деякі моделі мають навіть Голосовий зв’язок

З системою розумного будинку в будь-який час можна перевірити, як йдуть справи вдома. Віддавши перевагу правильній техніці, ви з лишком окупите витрати на неї.

Спочатку варто придбати центр управління. До нього можна підключити до трьохсот приладів. Вдавшись до його допомоги, можна створювати сценарії роботи для вашого будинку. Наприклад, йдучи, за вами вимкнеться світло, опустяться жалюзі або штори. Розумні розетки вимкнуть підключені до них прилади.

Мобільне додатки для управління системою абсолютно безкоштовно. Вказівки дозволено відправляти навіть за допомогою голосу.

Датчики вбережуть ваш будинок від витоку газу, потопу, від вторгнення сторонніх. При підключенні датчика до центру управління, він буде стежити за температурою в будинку. Якщо досить жарко або холодно, то він доставить імпульс обігрівача.

Якщо зафіксувати датчики на двері, то можна буде простежити коли ваша дитина повертається додому.

Камери дозволять стежити за тим, що відбувається в будинку. Ви побачите чим займається Ваша дитина або домашній вихованець. Всі записи камера збережуть на Гугл – або Яндекс дисках.

Камери, встановлені на вулиці, допоможуть спостерігати за внутрішнім двором, а також за збереженням автомобіля.

Розумні розетки забезпечать ваш спокій. Більше не доведеться хвилюватися, вимкнений праска або телевізор. Якщо раптом ви забули це зробити, досить подати команду через смартфон і розумна розетка сама вимкне необхідний прилад. Коли в розумну розетку вбудований диммер, це дозволить регулювати освітлення торшера або бра.

Розумний будинок регулює кількість необхідної енергії для приладів, не дозволяючи взяти зайве. Автоматизація системи опалення може працювати в режимі”нікого немає вдома”. А коли повернуться мешканці, опалення буде працювати в колишньому режимі.

У підсумку, рахунки за електроенергію і подачу тепла приємно здивують.