Вибираю розумний чайник-сучасний і надійний

06 Жовтня 2021

Мій чайник сьогодні знову вийшов з ладу. Куплений він був навесні 2020 року. Тоді “коронавірус” був на піку, і органи місцевого управління оголосили заборону на вихід з дому. Винятком був похід в магазин. Страх підхопити інфекцію ставав вирішальним у плануванні подій. У настільки нагнітаючої атмосфері не витримав мій чайник-і “накрився”.

Рішення проблеми було простим: відвідати магазин в крокової доступності біля будинку з потрібним товаром. Таким чином, мій шлях пролягав у відділ побутової техніки “Легран”.

Продавець не дозволив детальний огляд товарів, і обмежився тим, що показав пару аналогічних по функціональності моделей. Я купила не найдорожчу з них. Розплатившись карткою, я забирала додому подарунок в коробці: Китайський чайник з нержавіючої сталі і пластика. Через рік чайник залишався працездатним.

Але одного разу сталося так, що при працюючому пилососі в ту ж розетку був введений шнур чайника. Один необережний рух, який я допустила – і чайник був відключений від мережі разом з пилососом. В результаті його падіння на підлогу виявилося, що кришка з пластика безповоротно пошкоджена. Я не була готова до такого повороту подій.

Зламана кришка ускладнювала використання чайника. До того ж, хотілося бачити на кухні сучасний і красивий предмет побутової техніки, щоб він був надійним і комфортним в експлуатації.

В ногу з часом

Як відомо, покупка в один клік-давно не нововведення. Будь-який товар Шукати в результатах пошукової видачі, фільтруючи потрібні характеристики, завжди зручніше, ніж оффлайн. Скільки завгодно можна порівнювати цікавлять варіанти, читати описи.

Мою увагу привернув китайський виробник Xiaomi. І коли я ввела в рядок пошуку бажані параметри, то побачила серед запропонованих багатофункціональний “розумний чайник”, оснащений нагрівальним диском.

Отже, моїм вибором став чайник” Здоров’я ” від Xiaomi Mijia Смарт з різними корисними функціями:

  • можливість дистанційного керування за допомогою телефону, за допомогою програми MIJIA. Таким чином, натискаючи кнопку, можна приготувати собі чай, не торкаючись техніки;
  • автоматичне вимикання, щоб уникнути перегріву, наприклад, при недостатньому обсязі води;
  • збереження температури на одному рівні протягом 12 годин-типова властивість термоса;
  • корпус з боросилікатного скла високої якості, стійкого до температури і механічного впливу. Спостерігаючи процес нагрівання і закипання води крізь скло, в той час, коли корпус залишається холодним навпомацки, користувач абсолютно впевнений в механічній міцності приладу;
  • відпускається в комплектації з сітчастим нержавіючим фільтром для заварки;
  • є можливість установки таймерів і контролю температури за допомогою вбудованих програм управління;
  • можливість не тільки заварити чай, але і приготувати компот, суп та інші десерти або напої;
  • настільки “багатогранний” помічник на кухні дарує щоденне задоволення від використання, економить душевні ресурси і зберігає Моє здоров’я.

Такий чайник може стати в нагоді в будь-який момент, хоча б для частування випадково заглянули сусідів чаєм.

Технічна характеристика

Модель MYSH0E1ACM відрізняється наступними характеристиками: робота при напрузі 220 В, Номінальна частота-50 Гц, потужність-1000 Вт; вага-1,4 кг; обсяг — 1,5 л.бездротове з’єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц ідентифікатор CMIIT: 2017DP6053. Матеріал виготовлення-боросилікатне скло.

Регулювання потужності варіюється в 10 різних параметрах від 100 Вт до 1000 Вт. Інструкція для вивчення російською мовою проста і зрозуміла для сприйняття.

Ось такий прекрасний чайник мені пощастило купити. Сподіваюся, це, настільки корисне придбання за привабливою вартістю буде приносити радість всій моїй родині довгі роки.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка