Як налаштувати Розумне освітлення будинку

Все більше людей хочуть удосконалити своє житло, а не задовольнятися тим, що мають. Не завжди квартира, яку набувають новосели, за всіма пунктами відповідає бажаного ідеалу. Іноді потрібно перепланування, в якихось випадках досить буде косметичного ремонту, а деякі власники підлаштовують під себе інженерні системи будинку-будь то каналізація, опалення або енергопостачання.

У просторій квартирі і тим більше в заміському будинку набагато простіше і ергономічніше встановити Розумне освітлення. Це давно вже не фантастика і не привілей найбагатших людей. Зараз таку систему може дозволити собі практично кожна людина.

Що таке розумне освітлення

Розумне світло являє собою цілу систему лампочок та іншої світлотехніки, яка живиться від домашньої мережі і зручно налаштовується і регулюється. З таким оснащенням не потрібно буде більше здійснювати безліч зайвих рухів тіла, постійно підходячи до вимикача. Більш того, така техніка має кілька режимів освітлення, на відміну від класичного енергопостачання, коли світло або включений або відсутній.

Основні переваги розумного освітлення:

довго не будучи присутнім вдома, ви можете час від часу давати зрозуміти, що вдома хтось є;
включення світла при вході в приміщення;
регулювання яскравості при включенні телевізора;
голосове управління та інші зручні і приємні бонуси.
Як правильно налаштувати Розумне освітлення будинку

На етапі підготовки до монтажу освітлення необхідно переконатися, що всі необхідні елементи Сумісні. Наприклад, розетки і вилки можуть бути різної форми, і це потрібно врахувати заздалегідь. Також важливу роль в установці розумного освітлення грає ресурс лінії, її енергоємність і межа потужності.

Розумне освітлення може підключатися до діючої мережі WiFi. Яким чином управляти світлом-вирішувати вам. Комусь зручніше регулювати функції системи з мобільного телефону або планшета, комусь через Інтернет-браузер.

Управляти з розумом ви зможете не тільки лампочками, але і кондиціонерами, системою замків та іншими елементами свого побуту. У систему можуть бути включені будь-які пристрої, щоб надати програмі масштабну картину і відповідним чином управляти освітленням по всьому будинку.

Кожен господар вибере відповідне конкретно йому поєднання-безліч точкових сенсорних джерел світла, які окремо один від одного реагують на певні життєві ситуації, або ж складні системи з центральним блоком управління, які мають контроль над усією мережею з урахуванням інтегрованих в неї компонентів.

Сучасні технології діють не тільки в закритих приміщеннях, але і на відкритому просторі – наприклад, на території вуличних дворів. Зараз вже майже в кожному місті нашої країни жителі звикли до того, що в темному дворі запалюються ліхтарі саме в той момент, коли повз них проходять люди.

Таким чином, Розумне освітлення-це данина сучасності, економічності і комфорту.