Установка Розумного будинку у Львові

Розумний будинок (або Smart House) – це система, що дозволяє жителям заміських будинків і квартир, відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації. Можна спробувати облаштувати систему своїми руками, але це значною кількістю помилок, тому установку розумного будинку у Львові краще довірити професіоналам. Наша компанія виконає всі необхідні роботи в найкоротші терміни, а ціна на наші послуги вас приємно здивує.

Завдання, які може вирішувати Розумний Дім

Управління електричними приладами
Включення і відключення опалення
Регулювання подачі води
Моніторинг і контроль газового обладнання
Постійний контроль над системами відеоспостереження
Оптимізація роботи систем протипожежної безпеки
Можливість управляти всіма системами за допомогою мобільного гаджета
Принцип дії системи

В основі принципу дії будь-якого розумного будинку лежить три загальних елементи:

Система датчиків-аналізаторів

Контролер, який приймає всі сигнали і здійснює відповідно до них дії
Кінцеві пристрої, які отримують команду від контролера і виконують поставлене завдання

Система датчиків, необхідна для коректної роботи системи розумного будинку виглядає наступним чином:

Зовнішній і внутрішній температурний датчики
Датчик тиску води
Датчик тиску газу
датчик вогкості
Сенсори, що відповідають за електроприлади
датчик сигналізації
Види систем розумного будинку

Всі компоненти систем розумного будинку можуть з’єднуватися між собою за допомогою LAN-кабелю або бездротової мережі. Перший варіант вважається застарілим, але він більш надійний, тому що не схильний до впливу зовнішніх факторів, таких як перешкоди від радіосигналів і сусідніх Wi-Fi мереж. Головний мінус таких систем – складність монтажу і технічного обслуговування. При виникненні проблем досить складно знайти і усунути причину виникнення проблем.

Системи, керовані по бездротовій мережі більш сучасні, але також і більш примхливі. При збої інтернету або проблем з подачею електроенергії управління розумним будинком стає неможливим. З іншого боку, бездротове управління має свої плюси – перебуваючи в будь-якій точці земної кулі ви зможете не тільки отримувати інформацію про те, що відбувається у вас вдома, але і задавати необхідні параметри для всіх інженерних систем. Мінусом даного виду підключення є необхідність постійного підключення до інтернету, в той час, поки ви перебуваєте поза домом. Це особливо невигідно при роумінгу.

Як замовити Розумний Дім у Львові?

Звертайтеся в нашу компанію, і ми забезпечимо установку Розумного Дому у Львові за найвигіднішими розцінками. Наші фахівці забезпечать консультацію по будь-яких цікавлять вас питань. Після оформлення замовлення наші співробітники виїдуть за вказаною адресою і виконають всі необхідні виміри, після чого буде складено кошторис. У ній будуть вказані всі, навіть найдрібніші подробиці витрат на монтаж системи. Завдяки цьому ви зможете спочатку знати, якою буде вартість Розумного будинку у Львові.