Установка розумного будинку в Запоріжжі

Ціна залежить від багатьох чинників

Компанія працює над проектом на всіх етапах, а не просто продає обладнання і встановлює його. Ми розробляємо програмне забезпечення, виробляємо обладнання. Ми створюємо як готові проекти, так і використовуємо індивідуальний підхід до побажань клієнта. Ціна розумного будинку в Запоріжжі залежить від декількох показників:

    • функціонал системи;
    • набір пристроїв;
    • ціна приладів і елементів монтажу;
    • площа житла і ділянки;
    • планування.

Остаточна вартість Розумного Дому в Запоріжжі стане зрозумілою при узгодженні технічного завдання.

Важливо!

Подумайте: які функції розумного будинку пріоритетні для вас? Це дозволить не витрачати зайвий час на обговорення варіантів.

Ми готові працювати з будь-якими нестандартними побажаннями клієнтів. Фахівці компанії мають чималий досвід в створенні комплексів управління будинком.

Що дає Розумний Дім

Інтелектуальна багатофункціональна структура, в першу чергу, забезпечує комфорт і безпеку життя.

Також вона дозволяє ефективно витрачати і контролювати ресурси. Це заощадить ваші гроші.

Замовлення Розумного Дому

Ви прийняли рішення про встановлення інтелектуальної системи в вашому домі. У Запоріжжі замовити Розумний Дім ви можете, зайшовши на сторінку калькулятора. За допомогою калькулятора ви зумієте приблизно розрахувати витрати.

Складання заявки

Слід вказати контактні дані, прізвище та ім’я. Проставте параметри будинку або квартири. Вам на електронну пошту надійде комерційну пропозицію. Далі наші співробітники почнуть розробку проекту, виходячи з ваших побажань до роботи комплексу і зазначеним вами характеристик.

Важливо!

Розрахунок ціни не остаточний до моменту затвердження технічного завдання. У підсумку ціна може бути і нижче, і вище розрахованої попередньо.

Просто зробіть перший крок. Зверніться до нас – ми допоможемо втілити ваші мрії.