Установка розумного будинку в Ужгороді

Розумний будинок – житло сучасної людини, в якому за допомогою комп’ютерних технологій автоматизовані процеси життєзабезпечення і безпеки його мешканців. Система життєзабезпечення і безпеки людини в Розумному будинку складається з декількох вузлів, які управляються не одним сервером. Кожна система (водопостачання, відеоспостереження, пожежної безпеки, теплопостачання та інші) забезпечена окремим керуючим пристроєм. Всі вузли з’єднані між собою і з головним сервером.

Важливо!!! Вихід з ладу головного сервера не призводить до припинення функціонування всього будинку: кожен вузол приладів забезпечення та контролю може працювати самостійно.

Можливість встановити розумний будинок в Ужгороді – є!

В Ужгороді можна побудувати розумний будинок, який вміє:

підтримувати заданий мікроклімат і контролювати відповідність показників встановленим;
керувати роботою електроприладів (нехай вас не турбує, вимкнули ви світло, йдучи з дому чи ні);
має сучасні системи водопостачання, теплопостачання, вентиляції, пожежогасіння;
має універсальний пульт, за допомогою якого можна керувати роботою всіх приладів в будинку;
за бажанням замовника може бути встановлена система «Мультирум», яка управляє відеоапаратурою і дозволяє дивитися фільми і слухати музику в будь-якому приміщенні будинку.
може мати додаткові «навички», аж до поливу квітів на городі і в літньому саду у вітальні.
Вартість розумного будинку в Ужгороді

Розумний будинок – не дешеве задоволення. Вартість установки розумного будинку залежить від його площі, планування, видів, кількості, якості приладів, які клієнт хоче встановити в своєму будинку. На вартість розумного будинку впливає, які саме системи життєзабезпечення людини і його безпеки будуть встановлені в будинку. Питання вартості установки системи «Розумний будинок» необхідно детально обговорювати з менеджерами компанії.

Ціна на установку будинку може бути різною у різних фірм, що виконують установку обладнання. Клієнту пропонуються різні варіанти систем – дуже дорогі варіанти і цілком бюджетні, які можуть придбати представники «середнього класу» з доходом 40-50 тис. грн.

Замовити розумний будинок в Ужгороді

На сьогоднішній день ринок систем “Розумний будинок” і послуг з його встановлення досить широкий. У SmartHouse Вас вислухають компетентні фахівці, які допоможуть вибрати такий варіант системи «Розумний будинок», в якому саме Вам буде затишно і максимально комфортно жити. Менеджери компанії допоможуть обрати таку систему управління, керувати якою Ви швидко навчитеся, і будете отримувати задоволення від тих зручностей, які увійдуть у Ваше життя з придбанням і установкою системи «Розумний дім».

На сайті компанії розміщений онлайн-калькулятор для розрахунку вартості системи “Розумний будинок” і її установки.