Установка розумного будинку в Українці

Пропонуємо вам замовити розумний будинок в Українці з вибором будь-якого варіанту з комплектом з 510 функцій. Ми використовуємо сучасні технологічні рішення, здатні перетворити ваше побутове життя за розумні кошти. Варіант передбачає установку керуючих систем для наявного у вашому будинку комплекту інженерного обладнання, наприклад, система опалення, водопостачання, вентиляція або домашній кінотеатр. Може знадобитися часткова заміна і додавання блоків, модулів, тому складність і вартість оцінюються завжди індивідуально. Навіть на одному і тому ж комплекті обладнання можливі різні варіанти оснащення, від чого ціна теж різниться в рази.

Поряд з комфортом “Розумний будинок” забезпечує і безпеку. Причому, підхід до неї багаторівневий, як роблять професійні фахівці з безпеки. Це означає, що використовується безліч датчиків (протипожежні, димові, датчики на вікнах і дверях), які підключені до спільного контролера, що має зв’язок з усіма екстреними службами міста. При цьому така надійна сигналізація ніяк не порушує конфіденційність і не майже не споживає енергії. Протипожежна сигналізація може навіть мати акумуляторне живлення і працювати в будь-яких умовах, незалежно від наявності електрики.

Чим вигідна система розумний будинок?

В умовах високих цін на енергоносії дуже вигідний монтаж системи, яка дозволила б їх економити. Установка розумного будинку в Українці-краще рішення. Саме цим способом ви зможете забезпечити деяку економію енергоресурсів за умови збереження або навіть підвищення комфорту. Дуже часто побутові процеси не оптимізовані. Опалення, вентиляція працюють не завжди ідеальним чином. При ручному управлінні їх включають занадто надовго, або навпаки, занадто швидко. Пропонуємо вам довірити ці питання сучасній автоматиці. Спочатку, аналоги системи «розумний будинок» з’являлися на промислових виробництвах для контролю відповідальних технологічних процесів, а тепер вони доступні і вам.

Управління зі смартфона

Управляти домашніми справами зі смартфона-мрія багатьох. Система SmartHouse зробить її реальною. Слово «Smart» тут вибрано в значенні «розумний», а не смартфон, але одне не виключає іншого. Узгодити з мобільним додатком об’єднані інженерні системи в будинку досить просто для наших фахівців. Крім того, цей варіант застрахує від помилок, але збереже можливість ручного безпосереднього управління, наприклад, вентиляцією, або опаленням.

Вартість розумного будинку в Українці цілком доступна, так як ми використовуємо сучасні рішення з використанням мікроелектроніки. Завдяки цьому укупі з низькою вартістю виходить багатий функціонал. Навіть у бюджетній системі обов’язково будуть можливості для її доповнення та модернізації надалі.

З питань установки, розрахунку вартості в залежності від функціоналу, звертайтеся на наш сайт в контакти. Ваша заявка, залишена в будь-який час, обов’язково буде розглянута.