Установка Розумного будинку в Сумах

Вирушаючи вранці на роботу або в поїздку, чи можете бути впевнені, що під час вашої відсутності не відбудеться потопу, загоряння в будинку? Чи завжди точно знаєте, що всі споживачі електричного струму вимкнені? Якщо вам важливі комфорт, безпеку і контроль над житлом, то неодмінно чули про технології “Розумний будинок SmartHouse”.

Що це таке

Технологія Розумний будинок з’явилася на початку цього століття. Принцип дії полягає в тому, що електроприлади підключаються до датчиків. Інформація передається на єдиний центр управління, після чого відображається на спеціальному пульті, а також дублюється в додатку для смартфонів. Таким чином установка розумного будинку в Сумах дозволяє отримувати повну інформацію про стан приміщення, контролювати роботу приладів в режимі реального часу, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Чому обирають SmartHouse

Є 3 причини замовити розумний будинок в Сумах:

Комфорт. Розумний будинок – система, де всі прилади працюють так, як хочеться саме вам. Ви можете задати час роботи кавоварки, телевізори, відрегулювати датчики світла і шуму. Весь будинок буде працювати для комфорту господаря;
Безпека. Система зводить практично до нуля ризик виникнення пожежі, потопу, а також повідомить про вторгнення сторонніх. Зображення з камер спостереження можна переглядати з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Навіть перебуваючи в іншому місті або країні, ви будете впевнені в тому, що вдома все в порядку.
Контроль. Система розумний будинок SmartHouse відображає кількість споживаної електроенергії, води. Ці дані дозволяють визначити прилади з максимальним і мінімальним витратою ресурсів. Ви будете приємно здивовані вартістю комунальних послуг після того, як упровадите технологію.
Як замовити

Якість роботи системи залежить багато в чому від правильності її установки і настройки. Наша компанія – це команда професіоналів, які роблять будь-який будинок комфортним і безпечним.

Варто пам’ятати про те, що вартість розумного будинку в Сумах залежить від:

Кількості встановлених датчиків. Клієнт може обладнати ними всі приміщення або певну категорію приладів.
Площа території, що обслуговується;
Додаткові опції.

Завдяки злагодженій та професійній роботі співробітників приміщення стає безпечним, затишним. Розумний будинок – це справжній будинок, де все створено для вашого комфорту і безпеки.

Для того щоб оцінити всі плюси сучасних технологій, потрібно заповнити просту форму на нашому сайті. Вже через кілька хвилин ви отримаєте попередній розрахунок вартості системи і робіт по установці.

Зазначена ціна формується на підставі даних клієнта і не є остаточною. Вона може бути змінена після того, як фахівці компанії вивчать технічні характеристики приміщення.

Наше завдання – зробити ваше життя комфортним. Ми готові розробити варіант оснащення будинку, який буде максимально задовольняти потреби клієнта, при цьому ціна проекту так само залишиться в рамках заданого бюджету.