Установка Розумного будинку в Славутичі

Зовсім недавно SmartHouse був чимось фантастичним, але сьогодні перетворити звичайне житло в «розумний будинок» – не складає ніяких труднощів. Функції «розумного будинку» дозволяють не тільки стежити за кількістю продуктів у вашому холодильнику, а й зроблять життя всіх домочадців набагато комфортніше і безпечніше.
Де замовити установку SmartHouse
Замовити розумний будинок в Славутичі можна в компанії «MimiSystems». Ми працюємо на протязі більше 15 років, і в сферу нашої діяльності входить не тільки установка електронних систем «розумного будинку», а й розробка власного ПО для цих систем. Наша компанія займає лідируюче місце серед фірм, які займаються удосконаленням інтелектуальних систем, а також впровадженням їх у широке користування. Вартість розумного будинку в Славутичі буде більш доступною, якщо замовник скористається послугами нашої компанії.
Які функції виконує «розумний дім»
Система SmartHouse від «MimiSystems» дозволяє управляти:
• електричними приладами;
• побутовою технікою;
• освітлювальними приладами;
• автоматичними жалюзі;
• системою кондиціонування повітря;
• опалювальною системою;
• системою вентиляції;
• домофоном.
У приватних домоволодіннях передбачена система управління поливом і контролю стану води в басейні. Також система «розумний дім» веде докладну статистику, що дозволяє контролювати всі витрати стосовно послуг ЖКГ.
Безпека і відеоспостереження
Установка розумного будинку в Славутичі також може включати в себе установку відеоспостереження і системи безпеки. Відеокамери встановлюються в найбільш важливих місцях, і за допомогою цих камер ведеться цілодобове спостереження за будинком. Вся інформація записується на цифровий носій. За допомогою системи відеоспостереження можна контролювати своє житло навіть за відсутності господарів, в реальному часі – через інтернет.
Установка SmartHouse забезпечить користувачеві додаткову безпеку. Система безпеки «розумного будинку» здійснює безперервний контроль за всіма життєво важливими інженерними системами, і попутно з цим стежить за проникненням сторонніх осіб усередину будинку. Система безпеки обладнана численними датчиками, які не тільки реагують на будь-який рух в будинку в момент вашої відсутності, а й за задимленістю і загазованістю всередині приміщення. Система безпеки SmartHouse вчасно розпізнає несанкціоноване проникнення в будинок, витік газу або стати причиною пожежі, і оперативно повідомить власникові про проблему за допомогою SMS повідомлення.
Також до функцій розумного будинку входить:
1. Будильник.
2. Автовідповідач.
Як замовити установку Smart House
Щоб встановити «розумний дім» швидко, якісно і недорого, потрібно відвідати сайт компанії «MimiSystems». На сайті потенційний замовник знайде всю необхідну контактну інформацію, яка зібрана в розділі «Контакти». На сайті також вказана ціна всього спектра послуг, і перелік можливостей, які будуть доступні замовнику після установки SmartHouse. Щоб оформити замовлення, потрібно просто зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті, або відправити замовлення по e-mail.