Встановлення розумного будинку в Ржищеві

Компанія SmartHouse виконає швидко і професійно таку послугу, як установка розумного будинку в Ржищеві. Основна мета компанії — підвищити рівень життя, внести більше безпеки і комфорту у повсякденне життя, а також допомогти людям з обмеженими можливостями. Команда фахівців компанії SmartHouse розуміє, що це можливо, знає, як це втілити в життя! Варто розглядати життя в Розумному будинку не як розкіш, а як сучасну і доступну модель для всіх.

Що таке Розумний будинок?

Під час проектування і будівництва мало хто замислюється про такі аспекти, як економічність, зручність і простота в управлінні. Компанія SmartHouse створює для Вас комфорт. Комфорт в управлінні світлом, музикою, теплою підлогою, кліматом та іншими системами.

Ви вийшли з дому і спізнюєтеся на роботу, але по дорозі раптом згадали, що не вимкнули світло або праска. Спокійно берете телефон і перевіряєте стан систем. Одним кліком ви можете налаштовувати світло, музику, Клімат за потрібним вам сценарієм. Для цього слід замовити розумний будинок в Ржищеві від SmartHouse.

Основні переваги системи Розумний будинок
Комфорт. Завдяки рішенням SmartHouse ви зможете управляти системами кондиціонування, припливною, відточною вентиляцією, системами водонагріву та обігріву приміщень, теплими підлогами.
Універсальність. Система розумного будинку збирається як конструктор під кожен конкретний простір і запити клієнта. Завдяки можливості підключення різної кількості блоків, розумний будинок SmartHouse успішно встановлюється як в квартири — студії, так і в багатоповерхові житлові будинки площею від 200 кв. м.
Безпека. Система SmartHouse забезпечить належний рівень безпеки Вашого будинку. При виявленні протікання, загоряння, витоку газу система негайно зробить спроби усунути небезпеку і попередить господарів за допомогою смс оповіщення і звуку тривоги.
Ціна. Компанія надає рішення, які зможе дозволити собі будь-яка людина в російських реаліях. Переконайтеся, що вартість розумного будинку в Ржищеві вигідна.
Можливості системи Розумного будинку

За допомогою системи SmartHouse ви зможете:

керувати освітленням;
регулювати температуру і вологість в будинку;
забезпечити безпеку вашого будинку;
керувати домашніми мультимедійними системами.

SmartHouse пропонує широке розмаїття сучасних рішень, завдяки яким ваша підлога завжди буде теплим, а перебування в будинку – максимально комфортним. Фахівці запропонують електричні системи теплої підлоги відмінно зарекомендували себе для створення комфортних умов в приватному будинку. Також і тепла підлога в квартирі відмінно допомагає в якості додаткового обігріву міських приміщень. Солідний досвід роботи в даній сфері, тісна співпраця з провідними виробниками опалювального обладнання дозволяють нам успішно реалізовувати проекти по влаштуванню систем обігріву підлоги будь-якого масштабу.

Системи мультирум в розумному будинку дозволяють управляти музикою в один дотик. Вмикайте з панелі музику на кухні, відео у вітальні, а в дитячій мультфільми. Ви можете використовувати і клавішні панелі з дисплеями, які налаштовуються за своїм бажанням. Вас приємно здивує можливість вибору будь-якого кольору для панелей і можливість нанести будь-які написи. Керуйте світлом, шторами, кліматом тоді, коли в цьому є необхідність. Включайте фонову музику під час приготування вечері або сніданку. Увімкніть перегляд сімейних фото під час званого обіду. Керуйте своїм комфортом.

Їдете в аеропорт або вже перебуваєте у відпустці, стоїте в пробці або сидите в офісі в будь-якому місці, у будь-який час ви можете включити або відключити. Збираєтеся на дачу святкувати новий рік? Подбайте про комфорт заздалегідь, встановіть заздалегідь необхідну температуру в будинку і підігрійте воду в басейні. Все це можливо з системою розумного будинку від SmartHouse!