Установка розумного будинку в Рівному

Повсякденний побут з кожним днем стає все більш тісно пов’язаний з інноваційними технологіями. Ринок електроніки оновлюється, його наповнюють нові більш досконалі прилади. Це системи стеження і безпеки. Установка подібних пристроїв призводить до підвищення рівня захищеності від загоряння і проникнення в житлове або робоче простір зловмисників.

Допомога в цьому плані пропонує наша компанія. З нами інтеграція в систему «Розумний будинок» пройде швидко і без критичних помилок. Це пов’язано з наявністю у майстрів компанії досвіду, знань і необхідного інструменту для оперативного проведення монтажу.

Що пропонує наша компанія?

Наша фірма стала лідером серед інших компаній, що надають послуги в сфері розробки налаштування пристроїв безпеки. Ми раніше інших почали підключати системи “SmartHouse”. Установка розумного будинку в Рівному-наша основна спеціалізація. Підключається захист працює за спеціальною технологією ZigBee. Контроль здійснюється за допомогою бездротового зв’язку. Наш «Розумний будинок» — це система, що складається з декількох пристроїв. Управління здійснюється з використанням гаджетів. Це може бути телефон, планшет або смарт-браслет.

Датчики контролю, що входять в набір

Система включає в себе кілька пристроїв: камеру з Wi-Fi, фітнес-трекер, Bluetooth і геотрекер GPS/GLONASS. Використовуючи телефон вдасться стежити за станом обладнання. Life Control розумний будинок дозволяє налаштовувати віддалено. З допомогою особистого кабінету відстежують статистику, знімають показники датчиків і завантажують відеоархів. Набір контролерів включає наступне:

Датчик витоку води MCLH-07. Пристрій реагує на потрапляння води на підлогу.
Детектор диму MCLH-06. Кріпляться високо на стіні або стелі. Область дії досягає 20 квадратних метрів.
MCLH-04 детектор. Це датчик відкриття/закриття дверей і вікон.
Інтелектуальна лампа. Є можливість встановлювати сценарії. Це регулювання світла і яскравості.
Детектор руху MCLH-05. Його можна відрегулювати так, щоб пристрій не реагував на тварин.
Детектор якості повітря. Прилад контролює те, наскільки чисте повітря.
Замовити Розумний будинок в Рівне

Вартість розумного будинку в Рівному ви можете уточнити у нашого оператора. Ми підключаємо надійне і точне обладнання, ціна якого повністю себе виправдає. Особливої уваги заслуговує набір інструкцій по експлуатації пристрою. Він настільки добре опрацьований, що під час налаштування не виникає ніяких проблем. В інструкції описана специфіка експлуатації кожного окремого елемента. Детально представлений алгоритм управління за допомогою мобільних доповнень. Документи є в електронній формі на сайті.

Не пропустіть шанс замовити підключення системи Розумний Будинок вже зараз. Телефонуйте оператору для того, щоб обговорити подальшу співпрацю. Наш фахівець охоче відповість на питання, що цікавлять. З нашою компанією, завжди вигідно і комфортно співпрацювати.