Установка Розумного будинку в Полтаві

Системи розумного будинку – це дійсно прогресивні рішення управління комфортом житла, підготовлені до будь-яких ситуацій. Відмова одного модуля не викликає проблем у роботі інших. Вартість розумного будинку в Полтаві повністю відповідає високому рівню обслуговування, який отримує замовник системи.

Функціональні можливості

При підготовці установки враховують необхідні функції смарт-будинки зараз і в майбутньому:

Центр сигналізації і безпеки. Статистика показує, що будівлі, оснащені системами від SmartHouse, безпечніше, ніж звичайні будови. Це відноситься не тільки до крадіжок зі зломом, але і до пожеж або підтоплень. Функціонал залежить від алгоритмів шифрування, які використовуються для захисту передачі даних між модулями.

Розумна система енергозбереження. Інтелектуальна електрична установка є гарантією економії ресурсів в наступні роки.

Додатковий комфорт. Бездротове управління домашнім освітленням через WiFi. Установка смарт-будинку дозволить атмосферою і комфортом житла за допомогою спеціального ПО на смартфоні навіть віддалено:

включати опалення, кавоварку та приємну музику;
регулювати рівень освітлення;
поливати газон;
перекрити водопровідний кран;
контролювати закриття вікон і дверей.
ціноутворення послуги

Ціна на кожен індивідуальний проект обгрунтована спеціальними доповненнями. Все залежить від функціональних розширень системи. Створюючи високоінтелектуальну систему управління, інженери компанії постаралися максимально збільшити якість модулів.

Навіть найпростіша установка виразно збільшує комфорт і економію енергоресурсів. користувач зможе управляти на відстані практично всім будинком.

Інтелектуальна установка в квартирі

Розумна квартира в Полтаві? Чому ні! Смарт-простір – це не просто великі системи в великих будинках. Установка розумного будинку в Полтаві може бути успішно використана в невеликих квартирах. Завдяки можливості розширеного управління освітленням, опаленням і домашнім кінотеатром, такі системи значно підвищують комфорт і приносять відчутну економію.

Наша компанія надає компактні бездротові модулі. Монтаж не вимагає капітальних змін в електропроводці. Виконана робота штатними майстрами гарантують найвищу якість!

На якому етапі будівництва можна замовити систему?

Чим раніше буде прийнято таке рішення, тим менше буде функціональних обмежень у виборі кращої системи. Хоча ви можете замовити розумний будинок в Полтаві в вже побудованому будинку. Інтелектуальні модулі виробляються з використанням компонентів найбільш високої якості від провідних світових постачальників. Завдяки цьому вони вкрай рідко виходять з ладу. Компанія надає гарантію на свої послуги.

Скористайтеся пропозиціями сертифікованого інсталятора систем розумного будинку, який запропонує гідний арсенал цікавих конфігураційних рішень.