Установка розумного будинку в Миронівці

Високий рівень сучасних інженерних систем призводить до того, що власникам заміського житла досить складно управляти їх функціоналом. Для того, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку, заощадити електроенергію, газ і воду, використовується інноваційна розробка, що отримала назву SmartHouse-Розумний будинок.

Встановлення розумного будинку в Миронівці передбачає наявність комплексного управління, завдання якого – тримати під контролем роботу водопостачання, освітлення, опалення, вентиляції, охоронної сигналізації, забезпечуючи тим самим максимальну злагодженість роботи всіх внутрішньобудинкових систем.

Особливості системи Розумний будинок

Після того, як всі елементи з’єднані з датчиками руху, температури, вітру, освітленості в єдиний комплекс, власник житла може запрограмувати роботу системи таким чином, щоб вона відповідала його уподобанням і способу життя. Налаштувати можна абсолютно все: температуру підігріву води в бойлері і опалювальній системі, час включення світла в коридорі і Холі, яскравість зовнішнього освітлення та ін.

Розумний будинок можна запрограмувати, щоб він максимально відповідав ритму життя свого власника і його близьких. Наприклад, якщо в будинку немає людей, то опалення переходить в режим економії, а робота кондиціонера припиняється. Зовнішнє відеоспостереження в цьому випадку приводиться в стан підвищеної пильності, при спробі проникнення всередину котеджу небажаних візитерів, служба охорони буде негайно про це поінформовано.

До моменту появи господарів житла все обладнання котеджу переходить в заздалегідь запрограмований режим. Комплекс “Розумний будинок” може самостійно розрахувати зміну всіх доступних параметрів, значно знизивши тим самим витрата електронергії, води і газу.

Замовити Розумний будинок в Миронівці можна на сайті компанії-виробника. Для цього необхідно оформити заявку. Наші фахівці проконсультують вас в режимі онлайн, а також розрахують приблизну вартість житла, оснащеного новітнім електронним обладнанням, за його площі та поверховості, згідно вимог клієнта.

Економимо з розумом

Від чого залежить ціна приміщення, обладнаного інноваційною схемою управління? Незважаючи на те, що на перший погляд вартість Розумного будинку в Миронівці досить висока, купувати таке житло дуже вигідно. Це підтверджено дослідженнями вітчизняних і зарубіжних фахівців.

Завдяки оптимізації систем управління та постійному контролю енергоспоживання розумного будинку в порівнянні зі стандартним житлом тієї ж площі знижено практично в два рази. При порушенні роботи будь-якого вузла, Розумний будинок може відключити його і оповістити про несправності ремонтну службу, або відправити повідомлення про поломку власнику житла.

Термін служби інженерних систем традиційного житла до капітального ремонту обмежений 30 роками, в той час як схема розумний будинок може працювати в два рази довше.