Установка розумного будинку в Лисичанську

Життя в «розумному будинку» надає безліч практичних і функціональних переваг, а також безмежні домашні зручності і розваги для домовласників і їх сімей. Як експерт з інновацій, компанія «MimiSystems» може комбінувати різні елементи «розумного будинку» власного виробництва, і професійно встановлювати ці елементи в будинках замовників – з мінімальними витратами і максимальною якістю. Ціна на автоматизацію житла в даній компанії досить демократична.

Завдяки досвіду «MimiSystems» і галузевому розуміння, надаються найбільш якісні послуги з установки будь-яких компонентів і систем «розумного будинку». За допомогою домашньої автоматизації у людини з’являється можливість управляти житлом з «долоні», і в корені змінити свій спосіб життя, зробивши його більш приємним і зручним.

Установка розумного будинку

Компанія «MimiSystems» займається домашньою автоматизацією по всій Україні. Замовити розумний будинок в Лисичанську – завдання не з складних. Достатньо зателефонувати в офіс компанії і залишити заявку. «MimiSystems» працює в цій галузі вже більше 15 років, і не тільки встановлює, а й сама розробляє електронні системи і ПО для «розумного будинку».

«MimiSystems» має представництва у всіх великих містах України. Щоб залишити заявку, замовнику необхідно зателефонувати за номерами телефонів, які вказані на сайті компанії. Також можна безпосередньо звернутися в офіси «MimiSystems», адреси яких також є на сайті.

Можливості розумного будинку

Компанією «MimiSystems» розроблена власна система, яка дозволяє повністю управляти функціоналом не тільки звичайної квартири, а й приватного котеджу або офісу. Установка розумного будинку в Лисичанську буде такою ж швидкою і якісної, як і в будь-якому іншому великому місті країни. Якими системами управляє розумний будинок?

Освітлення. Гнучке керування освітленням дозволяє підкреслити архітектуру і дизайн інтер’єру. За допомогою розумного будинку можна налаштувати правильне освітлення, і включати його в потрібний час. Також за допомогою систем автоматизації можна управляти жалюзі. Це дозволить максимально ефективно використовувати природне освітлення. За допомогою розумного будинку можна також налаштувати автоматичне керування освітленням, що дозволить контролювати інтенсивність освітлення і вибирати найбільш зручні комбінації задіяння освітлювальних приладів.
Мультимедіа. За допомогою розумного будинку також можна ефективно управляти телевізійною апаратурою та музичними центрами. Управління проводиться як зі смартфона або планшета, так і з сенсорного настінного пристрою. Прямо з «долоні» домовласник зможе управляти кутом повороту екрану телевізора, а також використовувати всі можливості музичного центру.
Управління кліматом. У систему «розумний будинок» входить також інтелектуальний термостат, за допомогою якого можна краще контролювати і автоматизувати як систему опалення, так і систему кондиціонування повітря. За допомогою розумного будинку можна диференційовано опалювати весь будинок, і відключати від опалення нежитлові кімнати.
Камери і домофони. Система «SmartHouse» також дозволяє контролювати камери відеоспостереження і відеодомофони, а також отримувати повідомлення мобільних додатків, коли під час відсутності господарів датчики руху виявляють якесь переміщення в будинку. Система «розумний дім» також дозволяє під час відсутності господарів автоматично використовувати освітлення і жалюзі, створюючи ілюзію того, що в будинку хтось є.
Безпека. Установка системи «розумний дім» також дозволяє підвищити загальну безпеку житла. Система завжди повідомить господаря про будь-якої небезпеки – задимлення або пожежі, і оперативно відправить повідомлення на смартфон.
Ціна питання

Вартість розумного будинку в Лисичанську прямо залежить від обсягу автоматизації житла. До системи «розумний дім» можна підключити як одну систему, скажімо, управління освітленням, так і максимально можливу кількість систем.