Установка Розумного будинку в Кривому Розі

Система SmartHouse (Розумний Будинок) може бути реалізована як у великому приватному будинку, так і в звичайній квартирі. Звернувшись в нашу компанію ви можете замовити її установку як у власному заміському будинку, так і в малогабаритній квартирі. Кожен з цих варіантів має свої особливості.

Розумний Дім для квартири

Головними перевагами систем розумного будинку для квартири в порівнянні з власним будинком є ​​економічність. Завдяки відсутності в необхідності установки деяких систем і датчиків можна заощадити істотну суму грошових коштів.

При установці розумного будинку в квартирі не потрібні:

Датчики зовнішнього спостереження (єдиний виняток – камера над вхідними дверима).
Датчики вуличного освітлення.
Сенсори поливної системи.

Крім цього, економія забезпечується за рахунок меншої площі приміщення, а, отже, і меншого метражу проводів.

Розумний власний будинок

Для того, щоб облаштувати таку систему у власному будинку будуть потрібні великі витрати. На відміну від установки Розумного Дому в квартирі, для власного будинку потрібна більш складна система. Справа в тому, що крім внутрішніх приміщень Розумний Дім контролюватиме двір і прилеглу до нього територію. Тут будуть необхідні і датчики руху, встановлені по всьому периметру і приєднані до камер, і сенсори для включення і виключення зрошувальної системи, а також багато іншого, що не знадобиться для облаштування подібної системи в квартирі.

Установка Розумного Дому в Кривому Розі – це основна спеціалізація нашої омпанії. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам спроектувати і встановити систему в будь-якому приміщенні.

Види систем розумного будинку

Існує 2 варіанти, щоб замовити Розумний Дім в Кривому Розі – централізована і децентралізована системи.

Централізований Розумний Дім

Принцип дії такої системи заснований на підключенні всіх пристроїв до одного контролера, який приймає сигнали від кожного з встановлених датчиків і на основі їх інтерпретації приймає рішення про подальші дії.

Головним достоїнством такої системи є простота в експлуатації і обслуговуванні. Немає необхідності в програмуванні кожного сенсора або датчика – досить задати центрального контролера певний алгоритм дій в тій чи іншій ситуації.

Недоліком такої системи є те, що при виході з ладу контролера Розумний Дім відключається повністю.

Децентралізований Розумний Дім

Кардинальним відмінністю від описаної вище системи є повна автономність всіх датчиків. На кожен з них подається окреме харчування, а, крім того, кожному сенсору задається індивідуальне налаштування. Головним достоїнством такої системи є те, що при виході з ладу одного з вузлів, всі інші компоненти Розумного Дому продовжують функціонувати. Ціна такої системи вище централізованої, але її переваги з лишком окуплять витрати.

Вартість розумного будинку в Кривому Розі може варіюватися від вищевказаних параметрів. Але в будь-якому випадку наша компанія може запропонувати вам найоптимальніші розцінки і найкоротші терміни на установку даних систем. Звертайтеся до нас і отримуйте Розумний Дім за найвигіднішими розцінками.