Установка Розумного будинку в Хмельницькому

Ідеальний будинок неможливо купити. Його можна тільки створити. Погодившись з вашими бажаннями і вимогами або навіть передбачаючи їх. Саме цим і займається з 2004 року команда професіоналів компанії «MimiSystems». Інтелектуальні системи управління дозволяють зробити будинок максимально комфортним і безпечним на рівні світових стандартів. Але ціна цілком прийнятна для вітчизняних споживачів. Тому установка розумного будинку в Хмельницькому – це не недосяжна мрія, а цілком реальна історія.

Що таке «Розумний будинок MimiSmart»

Це ціла система, що дозволяє моніторити ситуацію і керувати всіма інженерними комунікаціями житла для створення ідеальної атмосфери і в той же час заощаджує ресурси і гроші. Ви зможете управляти:

кліматом;
освітленням;
вентиляцією;
електроприладами;
поливом і ін.

Наприклад: під час вашого відсутності не буде зайвого обігріву приміщення, але до вашого приходу температура буде ідеальною. Або, поки ви відпочиваєте далеко від дому, буде включатися і вимикатися світло і звучати голоси, відлякуючи грабіжників. Це на додаток до основної системи безпеки.

Яка вартість SmartHouse

Щоб порахувати повну вартість розумного будинку в Хмельницькому потрібно:

визначити всі необхідні функції;
скласти повний перелік обладнання;
написати і узгодити технічне завдання (ТЗ);
зробити проект.

Прорахувати приблизну вартість можна, скориставшись калькулятором на сайті компанії.

Чому варто замовити розумний будинок в Хмельницькому в компанії «MimiSystems»

Тому, що всі продукти сертифіковані відповідно до УкрСЕПРО (стандарти). Система надійна, і вихід з ладу одного блоку не буде великою проблемою – блоки автономні. Система розбереться з поломкою і вирішить завдання. Якщо станеться аварійна ситуація в електросистемі міста, то «Розумний будинок» включить власні резерви акумуляторів.

Управління проводиться за однією панелі на смартфоні. Ви можете перебувати де завгодно і просто користуєтеся Інтернетом. Управляти легко і просто, з цим справляється навіть дитина. Апетит приходить під час їжі, як відомо, і якщо з’явиться бажання розширити перелік функцій, то це буде зроблено без відключення всієї системи.

Підібрати оптимальну конфігурацію вам допоможуть наші фахівці, а регулювати створення всього комплексу буде персональний менеджер. В системі застосовуються кращі компоненти, самі високоякісні, і збої в роботі надзвичайна рідкість. З будь-яких питань відповість цілодобова технічна підтримка. Повний комплекс створення під ключ, без додаткових підрядників, економить до 40% коштів замовника і скорочує терміни.

Щоб створити будинок своєї мрії, потрібно зробити перший крок – звернутися до професіоналів компанії «MimiSystems». Решта – наша турбота. Починаючи з первинних консультацій по створенню саме вашого SmartHouse. І до підтримки і обслуговування протягом всього часу користування системою ідеального комфорту і високої якості життя.