Установка розумного будинку в Лисичанську

Повсякденне життя стає все більш тісно пов’язана з інноваційними технологіями. Ринок електроніки оновлюється. Він наповнюється новими, більш досконалими пристроями. SmartHouse – одна з таких інновацій. Це системи стеження і безпеки. Підходить, як для невеликої квартири, так і заміської нерухомості. У Фастові такий функціонал замовляють дуже часто.

Установка представлених пристроїв призводить до підвищення захищеності на випадок пожежі і вторгнення в житлове або робоче простір. Вартість залежить від декількох показників: набір системних функцій, кількість пристроїв, ціна на використовувані пристрої. Наша компанія надає допомогу в цій галузі, встановлюючи модулі екстра-класу. Ціна монтажу у нас мінімальна.

Контрольні датчики входять в комплект

Система включає в себе кілька пристроїв: камеру з Wi-Fi, Bluetooth і гео-трекер GPS / ГЛОНАСС. Власник будинку зможе контролювати стан пристрою за допомогою смартфона. Установка розумного будинку в Фастові передбачає настроїти. Використовуючи особистий кабінет, наші клієнти відстежують статистику, налаштовують сенсорні індикатори і скачують відеоархів. У комплект контролера входять:

MCLH-07. Це датчик протікання води. Пристрій реагує на рідину на підлозі.
Детектор диму MCLH-06. Встановлюється високо на стіні або стелі. Охоплення досягає 20 кв.
MCLH-04 детектор. Це датчик відкриття / закриття дверей і вікон.
MCLH-05 датчик руху. Його можна налаштувати так, щоб пристрій не реагувало на тварин.
Детектор якості повітря. Пристрій контролює чистоту в приміщенні і визначає наявність неприємних запахів.
Переваги розумного будинку

Основне завдання інтелектуального комплексу Розумний Дім – забезпечити комфорт і безпеку проживаючих людей. Покращення відразу відчує вирішив замовити розумний будинок в Фастові. Багатофункціональна система дозволяє ефективно витрачати і контролювати ресурси. Реальна економія грошей гарантована. З нами інтеграція з системою «Розумний будинок» відбувається швидко і без критичних помилок. Це пов’язано з наявністю у майстрів компанії досвіду, знань і необхідних інструментів для оперативного встановлення. Серед інших достоїнств співпраці:

у нас найбільш вигідна вартість розумного будинку в Фастові;
надання гарантії на всі види блоків;
оперативний монтаж без пошкоджень інтер’єру.
Замовити монтаж системи розумний будинок

Вартість установки, як і специфіку роботи пристроїв, ви можете дізнатися у нашого фахівця. Ми пропонуємо надійне і точне обладнання, ціна якого повністю окупиться. Комплект інструкцій по експлуатації пристрою заслуговує на особливу увагу. Вони описують специфіку кожного елемента. Не пропустіть можливість замовити підключення до системи зараз. Зверніться до оператора мобільного, щоб обговорити подальшу співпрацю. Він буде радий відповісти на ваші запитання. Співпраця з нашою компанією завжди вигідно і зручно.