Установка розумного будинку в Дніпрі

Замовлення системи Розумний Дім в Дніпрі зробити просто – достатньо звернутися в нашу компанію SmartHouse. З огляду на ваші побажання, ми зробимо все, щоб реалізувати ваші мрії!

Від чого залежить ціна

SmartHouse не тільки проектує і проводить монтажні роботи по установці комплексу управління – компанія розробляє і власне програмне забезпечення. Устаткування – також наша розробка. Ціна розумного будинку в Дніпрі розраховується при подачі заявки.

Вартість проекту складається з показників:

    • функціонал системи;
    • набір пристроїв;
    • ціна приладів;
    • площа приміщень;
    • планування житла.

Остаточна вартість Розумного Дому в Дніпрі стане зрозумілою після затвердження технічного завдання.

Важливо!

Слід визначитися: які з параметрів мають для вас основне значення? Це дозволить вам швидше визначитися з остаточним варіантом, не зупиняючись на тих функціях, які для вас менш актуальні.

Ми прагнемо до задоволення самих нестандартних запитів клієнтів, оскільки хочемо, щоб ви отримали найкращий результат. Співробітники компанії мають великий досвід у проектуванні комплексів управління будинком.

Переваги системи Розумний Дім

Ви отримаєте більш високий рівень комфорту і безпеки життя.

Інтелектуальна багатофункціональна структура дозволяє ефективно контролювати і витрачати ресурси, забезпечуючи їх роботу в оптимальному режимі. Тим самим ви істотно економите гроші.

Як замовити?

У Дніпрі замовити Розумний Дім можна, зайшовши на сайт компанії SmartHouse. Потрібно буде вказати ваші контактні дані. Описати, які саме функції вам необхідні, докласти план вашої квартири або будинку. У відповідь на зазначену вами електронну пошту надійде комерційну пропозицію. Орієнтуючись на нього, ви будете більш чітко уявляти собі майбутні витрати.

Важливо! При узгодженні проекту можливі зміни, тому що ваші побажання можуть коригуватися. Залежно від цього ціна може змінитися.

Потім співробітники компанії приступлять до роботи над обраним варіантом структури управління будинком. Виходячи з побажань, створять будинок вашої мрії. Просто зробіть головне – зверніться в нашу компанію!