Установка Розумного будинку в Черкасах

Однією з нових популярних послуг в місті Черкаси (Україна, Черкаська область) стала послуга управління комфортом і функціональністю житлового будинку під назвою «Розумний Дім».

Установка розумного будинку в Черкасах – таку послугу стала пропонувати компанія SmartHouse, офіси якої знаходяться в містах Київ і Харків, і при цьому, компанія також надає аналогічну послугу і в інших українських містах і населених пунктах.

Що таке послуга або продукт «Розумний Дім»?

Це спеціалізована система управління будинком, що використовує передову ‘технологію розподілу інтелекту’, що працює за принципом об’єднання різних задіяних в ній систем для побутових потреб, які в себе включають: електроживлення, клімат і кондиціонування, система охорони і відеоспостереження, управління різними побутовими приладами та пристроями ( музика, кухонна техніка, елементи дистанційного керування), об’єднаних в єдину багатофункціональну мережу і під єдину програмну оболонку.

Вибір системи «Розумний Дім» залежить від індивідуальних переваг клієнта, а основне її завдання – це надати замовнику максимальний і індивідуальний рівень комфорту і безпеки, передбачивши всі необхідні його потреби і вирішивши завдання максимальної економії бюджету.

Система «Розумний Дім» в залежності від обраного програмного сценарію дозволяє здійснювати управління:

освітленням;
безпекою;
відеоспостереженням;
кондиціонуванням і мікрокліматом;
музикою (режим ‘мультирум’) – управління музикою без додаткової установки спеціальної апаратури в кожну з кімнат, а також додатково виводить звук з домофона на аудіо динаміки, і реалізовувати інші подібні функції.
додатковим доглядом за садом – при недостатній вологості ґрунту або відповідно до визначеного розкладом система зможе за програмою здійснювати полив рослин і стежити за їх станом.

Яка вартість розумного будинку в Черкасах?

Так як у кожного замовника можуть бути свої переваги з точки зору функціонування, як і набір необхідних функцій з урахуванням вартості використовуваного або купується додатково обладнання, то розрахунок вартості буде робитися індивідуально по согласуемое з замовником проекту.

До того ж ціна системи буде залежати від площі і планування будинку, які будуть впливати на вартість прокладки та встановлення необхідних комунікацій. Сама ж система являє собою програмний додаток, що розробляється під замовника і встановлюється на його планшет або смартфон і вирішальне всі необхідні для клієнта завдання.

Як замовити розумний будинок в Черкасах?

Для цієї мети необхідно ознайомитися з пропозицією даної послуги на сайті компанії SmartHouse і залишити на ньому заявку, заповнивши відповідну анкету або зв’язавшись з менеджером, який також поцікавиться цими даними. На сайті можна знайти калькулятор вартості і отримати попередню вартість робіт.