Установка розумного будинку в Броварах

Установка розумного будинку в Броварах-це можливість змінити свій життєвий комфорт на краще.

За допомогою системи Розумний будинок SmartHouse ви можете управляти всіма пристроями у вашому будинку – від освітлення і жалюзі до вентиляції та опалення.

Ви можете керувати ними з будь-якого місця всередині або зовні будівлі.

Основа розумного будинку

Комутатори розумного будинку є основою для такої системи. Вони використовуються для підключення всіх компонентів в одну мережу, а потім надають користувачеві панель управління. В основному вони підключаються до маршрутизатора Wi-Fi, тому жителі можуть управляти всіма пристроями за допомогою смартфона або ноутбука з будь-якої точки планети, де є інтернет покриття.

Панелі керування-це крихітні блоки, які відрізняються один від одного компонентами (і, отже, продуктивністю) та сумісністю (тобто функціональністю). Вони найчастіше створюються для конкретної системи домашньої автоматизації або для комунікаційних технологій.

Функціональні компоненти

Інтелектуальні датчики

Інтелектуальні датчики є найбільш важливими компонентами, які можуть бути підключені до центрального блоку. Як і класичні компоненти цього типу, їх завдання полягає в тому, щоб виявляти загрози та небезпечні ситуації і попереджати членів сім’ї. У багатьох випадках дуже важливий швидкий відгук, тому датчики газу або чадного газу часто можуть врятувати життя.

У свою чергу, датчики повеней дозволяють захистити від величезних незапланованих витрат. Датчики дверей і вікон, а також датчики руху можуть захистити від злому і крадіжки. Звичайно, це тільки приклади, які доповнюються, серед іншого, датчиками температури і освітлення.

Основні інтелектуальні датчики:

інтелектуальні датчики чадного газу,
розумні детектори диму,
інтелектуальні датчики газу,
інтелектуальні датчики затоплення,
інтелектуальні датчики дверей і вікон,
інтелектуальні датчики руху,
інтелектуальні датчики освітлення,
датчики температури.

Розумні розетки

Розумні розетки здаються простими і фактично є одним з найцікавіших компонентів розумного будинку. Завдяки ним управління побутовою електронікою стає простіше, ніж будь-коли раніше.

Найбільшою перевагою є те, що користувачеві надається можливість включати або відключати підключені пристрої у віддаленому режимі. Наприклад, можливість вимикати приліжкову лампу, не встаючи з ліжка.

Більша частина інтелектуальних штекерних пристроїв також дозволяє встановлювати розклад (наприклад, автоматичне відключення пристроїв після 22.00). Дуже цікавою особливістю також є функція контролю використання електрики окремими пристроями, тому ми можемо дізнатися, що найбільш негативно впливає на суми в рахунках.

Розумне освітлення

Розумне освітлення-одне з найпопулярніших рішень для розумного будинку. Це тому, що з одного боку воно підвищує комфорт, а з іншого – надзвичайно ефективно. Найпростіші світлодіодні лампи дозволяють просто включати і вимикати світло, більш складні – регулювати інтенсивність світла, а стельові світильники іноді навіть дозволяють змінювати колір.

Що потрібно для замовлення?

Щоб замовити розумний будинок в Броварах, зв’яжіться з нашими менеджерами. Ми розрахуємо вартість розумного будинку в Броварах в залежності від конфігурації – ціна вас порадує!