Установка IP-домофона з розрахунком її вартості

13 Січня 2022

Є помилка, що один мешканець не зможе поставити домофон з камерою без відома інших мешканців всіх поверхів. Почасти так, участь решти мешканців будинку має бути. Однак у панельному багатоквартирному будинку цілком реально встановити подібну технологію, якщо звернутися до послуг таких компаній, як «Інтерзв’язок». Фахівці вказали на кілька моментів щодо встановлення ip-домофону:

  • Передопераційна оцінка об’єкта (кількість поверхів, квартир, форма управління тощо);
  • Оформлення та укладання договору із зазначеною ціною;
  • Призначення бригади та контроль роботи;
  • Перевірка надійності, тестування.

Територіальна оцінка

Перед тим, як оголосити суму, представник компанії повинен перевірити всі нюанси, які можуть вплинути на вартість установки IP-домофону. У багатоповерховому будинку домофон повинен проводитися для всіх квартир, слідуючи установці «Розумного будинку». Тому йде підрахунок квартир та поверхів для проведення провідного зв’язку до дверей будинку.

Також встановлюється зв’язок із компанією із встановлення домофонів. Наступна операція має бути засвідчена в адміністрації району. Без цієї дії вважаються несанкціонованими. Однак якщо це проводить з ініціативи місцевого самоврядування, то ці кроки підлягають розгляду для посвідчення поінформованості мешканців будинку в установці пристрою. В інших випадках самоуправство припиняється штрафом.

Розвідка конкурентів та зниження тарифу

Щоб виробити послідовну компанію в установці домофону, потрібна оцінка конкурентів, які працюють у вашому районі. Важливість полягає у виявленні тарифу відеоспостереження та домофонії. Підтверджується тариф в адміністрації району та податковій службі. Тариф впливає ціну установки ip-домофона. Якщо тарифів у районі кілька, виявляється провідний, потрібний варіант. Згодом компанія підбирає такий тариф, який буде нижчим, ніж у конкурентів. Навіть при виникненні заперечень з боку інших компаній із встановлення домофону з пропозицією їхніх послуг оператор може відхилити, вибудовуючи свій вердикт на основі тарифікації.

Розрахунок вартості

Отже, після проведення всіх перевірок настає етап підписання договору. До нього прикладається бланк, у якому вказуються послуги підприємства із зазначеної проти них сумою. Якщо брати установку домофону на 9-поверховий будинок з 4 квартирами на кожному поверсі, то обладнання піде близько 450 $. До неї додаються витрати на матеріали, приблизно 100$. Далі на 2 години роботи бригади з двох фахівців піде 50 $. Наприкінці враховується робота з жителями, вартістю 120$.

У середньому на таке замовлення йде 750 $. Сама ж установка не займає багато часу. При цьому проходить значний підготовчий шлях для засвідчення паперів та підготовки до операції. Враховується кожна дрібниця, щоб домофон зміг прослужити якнайдовше.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка