Управління освітленням в системі ” Розумний будинок»

05 Серпня 2021

Системою» Розумний будинок ” сьогодні цікавляться багато. Вона являє собою сучасну технологію, що дозволяє ефективно і з максимальною зручністю контролювати всі функціональні комунікаційні мережі та інші пристрої в певному радіусі. Для управління системою може застосовуватися як комп’ютер, так і смартфон, і в останньому випадку контролювати процеси особливо зручно.

Гідність

Переваги, які дає система “Розумний будинок”, важко переоцінити:

  1. Різні пристрої складають єдину мережу, і це означає, що взаємодія їх ніколи не буде порушуватися.
  2. За допомогою “розумного будинку” легко і зручно управляти і освітленням, і різними інженерними мережами.
  3. Безпечне функціонування побутової техніки гарантовано.

В таких умовах власник будинку або квартири позбавлений від необхідності постійно замислюватися про багато дрібниць, адже велика кількість повсякденних операцій виконує техніка, досить тільки віддавати голосові команди або натискати кнопки на пульті.

Подібні принципи функціонування вигідно відрізняють систему» Розумний будинок ” від багатьох інших способів організації житлоплощі. Вона користується заслуженою славою найбільш прогресивної методики взаємодії людини з технікою, що становить житловий простір. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє відстежувати і контролювати всі виконувані дії, причому участь людини при цьому не потрібно, все робиться в автоматичному режимі, варто тільки натиснути на пульті відповідну кнопку або подати голосову команду.

Контроль освітлення

Управління освітленням-одна з найбільш затребуваних функцій системи «Розумний будинок». Особливо популярна вона серед власників багатоповерхових котеджів. Зазвичай в таких будинках доводиться підніматися по сходах, щоб вимкнути світло на всіх поверхах, а при наявності даної функції це можна зробити з будь-якої точки будинку, натиснувши кнопку на пульті, не потрібно нікуди йти.

Варіанти управління

Контролювати освітлення в будинку можна по-різному, задаючи різні сценарії:

  • Сценарій» вечеря”: відключається світло у всьому будинку, крім кухні або вітальні, де все сімейство збирається ввечері повечеряти, всі непотрібні в даний момент пристрої в інших приміщеннях знеструмлюються.
  • Сценарій “гості”: освітлення включається у всьому будинку, і господарям не доводиться показувати гостям, де знаходиться кожен вимикач.
  • Підкреслюючи за допомогою світла одні деталі інтер’єру і приховуючи в напівтемряві інші, можна варіювати дизайн приміщень.
  • Світло в коридорі включається автоматично при вході в будинок, не потрібно шукати вимикач в темряві.

Власник будинку може налаштувати і інші сценарії в залежності від потреб своєї сім’ї. Це не тільки забезпечує максимальну зручність, але і дозволяє економити електроенергію. Наприклад, за допомогою системи можна відстежити, коли її споживання досягає максимуму, і на 10% приглушати світло в цей час. Різниця в ступені освітленості буде непомітним для зору, а економія виявиться досить суттєвою.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка