Що таке Розумний Будинок

Як будинок уму-розуму навчити?

Скажи мені, де ти живеш, і я скажу тобі, хто ти. Саме так можна перефразувати стародавній вислів. Адже будинок – це спосіб виразити себе. Хочете, щоб ваш будинок був не тільки красивим і затишним, а й «відрізнявся розумом і кмітливістю»? Щоб можна було забути про N-нное кількість пультів, які розкидані по всьому будинку і їх ніколи не знайдеш. Щоб можна було керувати будь-яким приладом в будинку, освітленням, приймати повідомлення, спілкуватися з прийшли гостями, не встаючи з дивана. У «розумному» будинку все це вам під силу. Ваш будинок повністю підкоряється вам і вашим бажанням.

Зустрічають по розуму

Отже, що ж таке система Розумний Будинок ? Більшість з нас уявляють собі таке фантастичне скопище проводів, комп’ютерів, розсовуються дверей і таємничих механічних голосів. Але насправді ви самі можете зробити свій будинок «розумним», не здійснюючи при цьому кардинальних змін. Адже Розумний Будинок – це самий звичайний будинок або квартира, але оснащений «розумною» системою, яка виконує будь-яку примху і будь-яке бажання свого господаря і сама вирішує безліч побутових завдань. Жити в такому будинку не тільки приємно, але і зручно, безпечно і навіть вигідно.

Система Розумний Будинок об’єднує всі ресурси житла в одне ціле: всі функції і сфери будинку працюють злагоджено і максимально ефективно. Вона розумно керує всім домашнім господарством, заощаджуючи ваші зусилля, час і гроші, піклуючись про вас, ваш комфорт і вашої безпеки.

Що будинок «розумний» вам готує?

Що ж отримує господар «розумного» будинку? Насправді – фантастичні можливості. У звичайному будинку, щоб оточити себе і свою сім’ю комфортом, спокоєм, безпекою, потрібно докладати чимало сил і часу. Необхідно налагодити роботу кожного приладу, постійно все контролювати. У «розумному» будинку все це лягає на плечі єдиної системи автоматизації. А ви отримуєте легкі і прості у використанні інструменти управління цією системою:

  • єдина панель: керувати всіма ресурсами будинку можна з одного єдиної сенсорної панелі, що має зручний інтерфейс, зрозумілий навіть дитині.
  • усе обладнання і ресурси будинку працюють самостійно за заданим налаштувань, самі контролюють весь робочий процес, при необхідності коректують його і усувають виникають неполадки.
  • життя вдома можна організувати за сценаріями: все буде працювати по прописаному вами сценарієм, у визначений час включаючись і виключаючи тоді, коли ви цього захочете.
  • управляти системою можна на відстані з мобільного телефону або за допомогою Інтернет!
  • до ваших послуг надійна і безпечна система, завдяки злагодженій і злагодженій роботі всіх елементів і ресурсів будинку.

У розумному будинку все знаходить розум

Світло

Освітлення буде розуміти всі бажання господаря: по заданому господарем сценарієм включаються і вимикаються лампочки і світильники, у визначений час запалюється вечірнє освітлення, вночі будинок сам вимикає світло у всіх кімнатах … З « розумним »світлом житло легко перетворити в надзвичайно затишний і казковий куточок, де так приємно проводити час. Одне натискання кнопки на панелі, і можна запустити будь-який світловий сценарій. Наприклад, «Романтична вечеря»: у кімнаті запалиться м’яке інтимне освітлення, спалахне камін, штори опустяться, заграє приємна музика …

Електроприлади

Будинок самостійно звертається з вашими електроприладами . Телевізор, праска, пральна і посудомийна машина, духова шафа, холодильник, електрообігрівач – всі електроприлади в будинку можуть підпорядковуватися одному натисненню клавіші на панелі управління.

Клімат

Тепер вам зовсім байдуже, яка погода за вікном, бо погоду в будинку ви визначаєте самі! За допомогою системи контролю клімату ви зможете навіть прохолодною зимою відпочивати, як на Мальдівах, не встаючи зі свого дивана, а жарким літом – додати льодової прохолоди у ваш будинок. Система сама круглий рік підтримує в кімнатах комфортну температуру. Крім цього, повертаючись додому після роботи, ви можете надіслати з мобільного телефону завдання дому підігріти приміщення, наповнити ванну теплою водою, і все буде виконано прямо до вашого приїзду.

Вентиляція

Розумний Будинок завжди дихає свіжим і чистим повітрям, тому що в його системі передбачено управління вентиляцією . А це означає, що ви не знаєте, що таке духота і шкідливе повітря в кімнатах. А насолоджуєтеся свіжістю, чистотою і прохолодою свого житла.

Домофон

Навіть домофон в «розумному» будинку стає набагато розумніше. Він фіксує всіх ваших відвідувачів, записує для вас повідомлення та фото гостей. Оповіщає про везіть вашої улюбленої мелодією, а відповісти на сигнал ви можете з будь-якого зручного місця в будинку.

Мультирум

Перебуваючи в будь-якій кімнаті, ви за бажанням можете слухати улюблені пісні, проглядати відео, причому не важливо, де знаходиться джерело сигналу. А керувати всім цим можна зі зручною сенсорної панелі. І не треба захаращувати житло всілякими проводками, колонками, програвачами, вся апаратура компактно зібрана тільки в одному місці будинку.

Полив

Навіть система поливу вашого саду та присадибної ділянки буде працювати по-розумному: сама визначати потрібну кількість вологи, час і необхідність поливу. Тому ваш сад завжди буде квітучим і запашним. Ще б пак, адже за ним доглядає такий «розумний садівник»!

Басейн

«Розумний» басейн сам себе обслуговує, сам підігріває воду, самоочищається, наповнюється. Лише одного разу налаштувавши систему управління басейном на потрібний лад, ви можете більше не турбуватися про те, що потрібно вчасно набрати воду, підігріти її, очистити. Можна і значно заощадити на сервісі. Послуги спеціальних служб з очищення та ремонту басейну більше не знадобляться. Робота вашого басейну – під суворим контролем системи «Розумний Будинок».

Відеоспостереження

Тепер ви можете контролювати ситуацію цілодобово, навіть перебуваючи поза домом! Система відеоспостереження весь час напоготові. Ви можете мирно спати вночі, а кожна камера фіксуватиме будь-який рух в будинку і на прибудинковій території. Якщо на території хтось з’явиться, камери моментально зафіксують його присутність і повідомить про це вам.

Безпека

Тепер ви будете спати тільки міцним сном, тому що у вас в будинку – найнадійніша система безпеки , датчики якої, як ваші особисті секьюріті, охороняють ваш будинок. Безпека абсолютно всіх приміщень будинку, а також прибудинкових територій – під найсуворішим контролем охоронної системи «Розумний Будинок». Тому ви завжди в курсі того, що відбувається у вашому будинку.

Голосове управління

Ви хочете зробити своє життя в будинку ще простіше? Будь ласка! З системою голосового управління вам не потрібно, йдучи на роботу, оббігати всі вимикачі та електроприлади в будинку, щоб вимкнути їх. Досить буде скомандувати системі, і вона все виконати за вас і ще попередить вас про виконання завдання!

Ласкаво просимо до Розумний Будинок!

Повірте, це далеко не всі можливості «Розумного будинку». Читайте найширшим списком «розумних» функцій . І дізнайтеся більше про те, що вміє Розумний Будинок і як він може змінити ваше життя.
Ви ще сумніваєтеся, чи потрібно вам це?! Розумний Будинок – це будинок майбутнього, вашого майбутнього, яке доступне вам вже зараз.

Усього один дзвінок , і ваш будинок буде працювати на вас.