Установка розумного будинку в заміському будинку, котеджі

Якщо ви живете в котеджі, то система Розумний Будинок для заміського будинку вам просто необхідна!

Працюючи далеко від місця, де живете, важливо постійно бути впевненим у безпеці житла. Приїжджаючи туди після напруженого робочого дня, хочеться максимального комфорту. У цьому вам допоможе автоматизація будинку, яка перетворить його в ідеальне місце для житла. Вибрати і встановити обладнання розумного будинку для заміського будинку вам допоможе команда наших досвідчених фахівців.

Які функції в Розумному Будинку для котеджу існують?

Ось лише деякі:

  • безпеку;
  • відеоспостереження;
  • контроль басейну;
  • клімат-контроль в приміщеннях;
  • система поливу.

Система безпеки і відеоспостереження виконує охоронні функції і контроль над комунікаціями. Вона забезпечує повний контроль за переміщенням як всередині котеджу, так і по території ділянки. Гарантує від проникнення сторонніх. Ви можете віддалено спостерігати за життям в вашому домі за допомогою смартфона.

Якщо ж має бути тривала отлучка, то можна передбачити імітацію присутності. Тоді в потрібний час в будинку будуть звучати неголосні голоси і музика, запалюватися світло, відкриватися і закриватися штори. Все це допоможе запобігти проникненню непрошених відвідувачів.

Для того, щоб запобігти аварії, в Розумному заміському будинку встановлюються датчики протікання води і витоку газу, які перекриють подачу і передадуть сигнал про подію. Від пожежі захистять датчики задимлення.

Басейн також може бути включений в домашню автоматизацію Розумного Дому. Система самостійно набере воду, прогріє її до потрібної температури і при необхідності очистить. Також вона буде контролювати стан басейну, прийме рішення про те, що пора міняти воду, доведе до потрібного показника рівень води. Басейн стане справжнім курортом в крокової доступності!

Якщо на території заміського будинку є зелені насадження або просто доглянутий газон, то рішення для котеджів Розумний Дім включають в себе різноманітні системи поливу.

Всередині будинку є приміщення, де потрібна підтримка певної температури і вологості – винний льох, бібліотека, підвальні приміщення? Тоді в системі розумний котедж можна передбачити датчики автоматичного управління кліматом.

При настанні холодів система Розумний Будинок для заміського будинку включить опалення, причому самостійно вибере, який режим максимально ефективний саме зараз.

Переваги замовлення в нашій компанії

Ми пропонуємо купити обладнання для заміського будинку Розумний Дім в компанії SmartHouse. Саме ми розробили програмне забезпечення для нього і проводимо всі роботи по установці під ключ.

Для того, щоб кінцева вартість системи Розумний Дім для заміського будинку була для вас оптимальною, ми врахуємо всі ваші побажання і разом підберемо найкращий варіант.

Як замовити розрахунок

Зайшовши в розділ «Калькулятор» ви можете скласти заявку. На підставі наданих вами даних наша компанія складе комерційну пропозицію, де буде вказана приблизна ціна системи Розумний Дім для заміського будинку. А більш розгорнуту консультацію ви отримаєте при зверненні до фахівців нашої компанії.