Автоматизація водопостачання за допомогою розумного будинку

Поряд з іншими можливостями в Розумному Будинку реалізована автоматизація систем водопостачання та водовідведення. Вона вирішує завдання захищеності житла від комунальних аварій. Крім того, така функція дозволяє вам жити максимально комфортно і не витрачати час на побутові проблеми.
Автоматизація водопостачання перетворить ваш будинок в ідеальне місце для житла. Немає необхідності, перебуваючи далеко від дому, тривожитися про протоці. Автоматичне включення води, наповнення ванни водою потрібної температури в заданий час – такі дрібниці роблять повсякденне життя набагато зручніше. Можливостей, які надає автоматизація системи водовідведення, існує величезна кількість.

Основні функції розумного водопостачання:

  • Контроль якості води. Датчики періодично вимірюють показники чистоти води, а за її очистку відповідають фільтри очищення.
  • Контроль систем на протоку. При отриманні від датчика сигналу про протікання система блокує подачу води. У сценарії захисту від протікання води Розумного Дому можна прописати і повідомлення про виниклу ситуацію, яка направлена ​​на телефон.
  • Наповнення ванній підігрітою до заданої температури водою і підтримання цієї температури.
  • Управління сенсорної сантехнікою.
  • Підтримка потрібного рівня води, якщо на ділянці або в будинку є басейн. Таку функцію можна реалізувати, якщо передбачити автоматизацію насосних станцій водопостачання.
  • Автоматичний полив згідно заданих сценаріїв в залежності від вологості грунту, часу рік і доби.
  • Нагрівання може проводитися в електричної або газової котельні. Автоматизація системи опалення та водопостачання дозволяє здійснювати безперебійну та ефективну роботу системи.

Пропозиція компанії SmartHouse

Вибрати і встановити обладнання для автоматизації водопостачання приватного будинку або квартири вам допоможе команда наших досвідчених фахівців. Ми самі розробляємо програмне забезпечення для нашого комплексу управління. Наш п’ятнадцятирічний досвід в Україні в сфері впровадження передових технологій інтелектуального контролю Розумний Дім гарантує високу якість надаваних нами послуг.

Управління водопостачанням в Розумному будинку

Стежити за показниками і регулювати налаштування досить просто. У комплекті обладнання є проста в експлуатації тачскрін-панель Apple. Дистанційна робота доступна при установці спеціальної програми в ваш смартфон.