Автоматизація кондиціонування і вентиляції за допомогою Розумного будинку

Постійну прохолоду, свіжість і чистоту в оселі забезпечує автоматизація вентиляції. Той, хто користується такою функцією Розумного будинку, забув про те, що таке задуха і шкідливі домішки. Автоматизація систем вентиляції назавжди вирішила цю проблему.

Ідеальний мікроклімат в будинку створюють:

  • Припливна вентиляція. Її завдання – забезпечити доступ чистого повітря, з більш високим вмістом кисню.
  • Витяжна – видаляє з приміщень забруднене повітря.
  • Кондиціювання.

Що дає автоматизація систем кондиціонування і вентиляції:

  • Власний режим температури і провітрювання в залежності від призначення приміщення, пори року і доби. При роботі приладів враховується, де потрібно активніше провітрювання, наприклад в кухні. У спальнях передбачається приплив прохолоди у вечірній і нічний час.
  • Чистота. У комплект автоматизації вентиляції і кондиціонування повітря входять датчики, регулярно відстежують показники концентрації вуглекислого газу і шкідливих домішок. У разі підвищення значення датчики подають потрібний сигнал, і витяжка працює в більш активному режимі. У комплекс також входять фільтри очищення і прилади, що відповідають за іонізацію і озонування. З їх допомогою житло очищається від хвороботворних мікроорганізмів.
  • Рівень вологості. Ідеальна вологість приміщень забезпечується за допомогою зволожувачів (для опалювальних в холодну пору року кімнат) і осушувачів, використовуваних в приміщеннях з підвищеною вологістю. Контроль показників ведуть датчики. Розумна вентиляція, аналізуючи стан повітря, може самостійно включити, наприклад, зволожувач, якщо в одній зі спалень повітря виявився занадто сухим.
  • За рахунок автоматизації систем кондиціонування повітря також забезпечується більш високий комфорт: більше не чути шуму за вікном, немає протягів.

SmartHouse пропонує краще

Досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть з вибором проекту, підкажуть, як налаштувати параметри вентиляції. Ви виберете найкращий сценарій для створення ідеального мікроклімату. Наш досвід роботи в області реалізації інтелектуальних рішень управління будинком – гарантія високої якості послуг і надійності системи.

Переваги управління за допомогою розумного будинку

Простота управління досягається за рахунок можливості застосування як тачскрін-панелі фірми Apple, так і смартфона. Автоматизація систем кондиціонування дає можливість заощадити кошти і забезпечуючи в той же час високий рівень безпеки та комфорту.