Розумний будинок – ваш непомітний помічник

Система “Розумний будинок” в будь-якій квартирі або будинку стане замінним помічником. Адже крім управління технікою будинку, за допомогою системи можна управляти і механічними діями, наприклад, закривати або відкривати вікна.

Переваги системи
“Розумний будинок” може автоматично контролювати мікроклімат в приміщенні. Система самостійно коригує вологість повітря в приміщенні, його чистоту, а так само температуру.
“Розумний будинок” надасть допомогу в мінімізації та контролі за електричною енергією, газом і теплом. Так, при відсутності господарів будинку, система переводить будинок в енергозберігаючий режим опалення зводиться до мінімуму. При поверненні господарів-будинок починає працювати в установленому звичайному режимі. Як показує статистика, при використанні системи” Розумний будинок ” можна економити до 30% електроенергії.
“Розумний будинок” може захистити ваш будинок від крадіжок, пожеж, витоку газу та багатьох інших несприятливих процесів. Так, наприклад, при знаходженні сторонніх людей в будинку, система автоматично включає відеозаписи і надсилає сигнали на пульт управління в охоронну компанію. Такі сигнали система посилає і в разі побутових катастроф. У таких випадках Розумний будинок може не просто відправити відповідний сигнал про біду, але так само і самостійно вжити заходів, наприклад, перекрити газ, трубопровід і т. д.
“Розумний будинок” стане і помічником в будинку з дітьми. Так, в тих випадках, якщо необхідно залишити дитину в будинку одного, система має функцію блокування небезпечних для малюка предметів і механізмів.
Перевагою системи є її дистанційне керування. Можна відстежувати те, що відбувається в будинку, а так само робити деякі дії, перебуваючи в Інтернеті. Дуже зручно знаходиться поза домом і бачити ситуацію, що відбувається, наприклад, стежити за дітьми, за безпекою приміщення і т. д.
“Розумним будинком” можна розпоряджатися з комп’ютера або iPhone. Система так само оснащена панеллю, що відображає дим.
Базовий комплект функцій
Контроль за освітленням;
Контроль за мікрокліматом в приміщенні-управління вентиляцією, кондиціонерами, обігрівачами підлог, роботою котлів;
Контроль за допомогою відеоспостереження, а так само функція розпізнавання осіб;
Контроль за аварійним захистом у разі побутових катастроф;
Контроль за безпекою від небажаних “гостей” – сигнал на пульт охорони про стороннє знаходження, а так само включення світло-шумових заходів за фактом злому і грабежу;
Контроль за налагодженням і відновленням після катастроф-відкачування води, включення сигналізації, вентиляція при задимленні і загазованості.

Завдяки тому, що всі дані функції об’єднані і підключені в базовому комплекті, можна значно поліпшити і убезпечити свою якість життя. У деяких випадках доступно і підключення додаткових функцій системи.

Таким чином, Розумний будинок є однією з актуальних і затребуваних систем для підтримки свого будинку в безпеці, теплі, затишку і захисту. Розумний будинок-незамінний помічник XXI століття!