Управління сигналізацією за допомогою розумного будинку

Необхідність надійної охорони робить необхідної установку системи Розумний Дім для сигналізації. Цей інтелектуальний комплекс управління дозволить вивести безпеку вашого житла на якісно новий рівень.

Види обладнання, що забезпечує безпеку

Комплекси устаткування варіюються по маркам і кількості. Від цього безпосередньо залежить ціна Розумного Дому для сигналізації. Стандартний набір для безпеки виконує дві функції:

  • охоронна – захищає периметр від проникнення;
  • пожежна – запобігає загрозу пожежі в приміщенні.

Розглянемо ці функції більш докладно.

Пожежна сигналізація Розумний Дім – включає в себе датчики задимлення, відкритого вогню і підвищення температури. Ці датчики встановлюються в приміщеннях і обмінюються сигналами з системою розподіленого логіки. Відстежити роботу можна зі свого смартфона або на тачскрін-панелі. При загрозі пожежі датчики інформують інтелектуальну систему управління, яка спрямовує оповіщення аварійним службам, господарям і запускає вентилювання приміщення.

Охоронна сигналізація Розумний Дім – комплекс, що включає в себе відеокамери, які контролюють периметр і внутрішні приміщення, і датчики різних видів. Вони спрацьовують при перетині кордонів об’єкта, відкриття вікон і дверей і рух. Чутливість контурів можна відрегулювати, щоб вони не реагували на коливання фіранок під дією вітру. В іншому випадку можливо помилкове спрацьовування.

Розумна сигналізація згідно прописаним сценарієм при виявленні стороннього об’єкта посилає сигнал тривоги. Цей сигнал надходить в службу, відповідальну за охорону будинку, і господарям. Сигналізація GSM Розумного Дому працює за допомогою модуля, з якого повідомлення і надходить на пульт охорони.

Замовте монтаж системи безпеки в нашій компанії

Досвідчені фахівці здійснять установку охоронної сигналізації і монтаж відеоспостереження, налагодять автоматизацію охорони. Ми гарантуємо високу якість і надійність всіх виконуваних робіт.

Переваги системи

Датчики, встановлені в різних частинах будинку, забезпечують повний контроль над ситуацією. Інформативність охоронно-пожежного комплексу дозволяє ефективно і надійно охороняти ваше майно. Крім того, підвищується комфортність життя – за допомогою розумного будинку автоматично відкриються ворота, включиться освітлення біля будинку, коли хтось вийде за межі приміщення. І це далеко не всі можливості інтелектуальної системи охорони.