Розумний будинок крок за кроком. Все, що потрібно знати

04 Вересня 2021

Багато людей, які бажають жити комфортніше і підвищити енергоефективність і безпеку, одного разу замислюються про планування свого розумного будинку. Для отримання максимальної віддачі від технологій потрібно знати основні поради.

Розумний будинок: бездротовий або провідний?

Коли Ви користуєтеся одиничними рішеннями-наприклад, електронними жалюзі або опалювальними системами — ряд інших опцій реалізується лише через додаткові незалежні системи.

Для об’єднання і узгодити кожного елемента домашньої автоматизації потрібно все ретельно спланувати. Можна вибрати між бездротовою мережею або провідний KNX.

KNX

Зазвичай ця система використовується до прокладки електропроводки. Вона складається з декількох видів компонентів:

  • датчиків з командами;
  • механізмів, що їх виконують.

Ще є інфраструктура, що змушує такі компоненти працювати.

KNX-децентралізована система. При цьому будь-який варіант сервера може стати центральною частиною інсталяції.

Крім того, вийде інтегрувати сенсорні панелі для автоматизації та управління системою. Досить зробити 2-3 натискання, щоб викликати індивідуальні настройки.

Управління доступне також в додатку на планшеті або смартфоні. Допоможуть голосові команди розумних помічників Яндекс станції і Amazon Alexa.

Розумний будинок і розумні пристрої в ньому

Мають місце бути і бездротові інсталяції. Притому потрібно знати, що через певні частот деякі частини пристроїв заборонені по всій Росії. Але все одно бездротових варіантів вистачає з лишком.

Будь-яку команду можна передати через бездротову мережу. Тому не потрібно прокладати кабелі і підлаштовувати простір в будинку під це.

На майбутнє?

Побажання з бюджетом зазвичай відрізняються індивідуальністю. Розумний будинок з часом можна постійно розширювати, це не рідкість. Наприклад, прямо зараз ви хочете встановити лише освітлення. Надалі може з’явитися бажання керувати кліматом, домашнім кінотеатром і шторами. 

Система розумного будинку відрізняється гнучкістю. Тому необхідно прокладати кабель не тільки для найближчих установок, але і для розширення системи в доступному для огляду майбутньому. Якщо встановлювати все по етапах, то і коштувати буде набагато дешевше. Для початкової інсталяції буде досить мінімум функцій.

Працівники нашої компанії створять проект автоматизації. Вони розрахують майбутні розширення і зроблять монтаж необхідних кабелів. Ми гарантуємо-надалі через розширення опцій не знадобиться ламати стіни або додатково прокладати кабель.

Отже, вийде завжди створити початковий проект за досить привабливими цінами. Притому функціонал в майбутньому не буде втрачено.

Вибудувати дешевий Розумний будинок KNX не складно! Зателефонуйте в компанію Mimismart і поспілкуйтеся з нашими консультантами. Фахівці у всіх деталях створять проект розумного будинку. Працюємо на обладнанні KNX. Для нас не існує нездійсненних завдань. Тому можете сміливо звертатися до нас!

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка